Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mennyire gyakori a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire gyakori a tapasztalataitok szerint az ilyen nő? Ti meg becsülnétek egy ilyen nőt? (Nem magamról írok, pusztán kíváncsiságból kérdezem, mivel manapság a férfiak sokat panaszkodnak hogy nincs normális nő)

Figyelt kérdés

Belsőre: kedves, bájos, jó humorú, intelligens, okos, céltudatos, bármiről el lehet vele beszélgetni, jó szívű, de lehet vele élvezni az életet is (szórakozás, élmények, bulizás, isteni szex)


Külsőre: nagyon szép arc, szép haj-szemek, formás feszes karban tartott test, ápolt, csinos, stílusos.



2016. jún. 15. 21:40
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
10%
Az a baj hogy még gyermek vagy és nem tini kapcsolatokban tetted fel a kérdésed! A saját kis p--öcsödet is tétovázva találod meg a jobb kezeddel, de már nőkről álmodozol. Te harmincöt éves korodig csak a saját kis p--öcsödet dédelgetheted és becsülheted egy ilyen gyerekes kérdés után. Tudtad, hogy van itt tini zúzda is? Mi lenne, ha áthúznál oda? :)
2016. júl. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
19%

a leírtakban semmi különös nincs,átlagos fiatal lány,nő.

ami érdekesebb,hogy mi a munkája,hogy áll a sütéssel főzéssel házimunkával.

mert hosszabb távon ezek lehetnek érdekes és döntő tényezők.

mert ha naplopó vagy jellemtelen,akkor a dugáson kívül semmire nem jó,csak egy jövő nélküli ember.

ha nem süt főz akkor meg nem nő,nem családanya.

2016. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, te hogy állsz jellemben férfiként? Tudsz sütni-főzni, pelenkát cserélni? Mert lehet egyszer az is, hogy nejedet majd ledönti pár napra az influenza vagy a második lurkódat császárral kell megszülnie és bent ragad a kórházban egy hétre, te addig mit fogszd csinálni mondjuk a két-három éves gyerekkel? Ellátod, vagy mint kis síró-rívó kisköcsög odabasznod anyádéknak gondozásra? Egy nő mindig ellátja a gyerekét, ha kell főzni is megtanul érte, de mindig kérdés lesz nála, hogy egy ilyen kérdést feltevő p-öcsre érdemes-e bármit is megmozdítania. :) Bocsika!!! :) Én úgy gondolom, hogy érted egy nő sem mozdítaná a kisujját sem. Amúgy meg tisztelettel kérdezem, hogy cigány-e vagy? Mert a nekem az jön le rólad....
2016. júl. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
75%
Ja és tudd, hogy szerintem te is csak egy d-ugásra vagy csak jó egy normális nőnek. Használja a rezgő f--aszodat egy vagy két menetre, aztán csá!Tudsz főzni? Nem! Tudsz apa lenni? Nem! Tudsz jól pénzt keresni? Nem! Tudsz férfi lenni? Nem! Akkor egy orgazmusra jó leszel (már ha egyáltalán képes leszel kielégíteni). Te ne várj semmit a nőtől, amíg benned semmi férfiasság nincs. Anyám borogass!! :(
2016. júl. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
39%

eléggé mellé lőttél,mert családapa vagyok igen,éppen ezért van némi fogalmam arról,hogy milyen is igazi szerető nő.

és igen,gond nélkül cseréltem a pelust:)

2016. júl. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
29%
Jaj de szánalmas... "Nem magadról írsz, mi?" Akkor kiről? Kiről tudsz ilyen infokat hogy isteni vele a ---??? Netán leszbikus vagy? Jaj de szánalmasok vagytok lányok, néha megértem a férfiakat miért nem nézik a nőket semmibe, nagy büdös k.... az nők 80-90%a, ha nem több! Tisztelet a kivételnek! Te ilyennek látod magad mint amilyet leírtál? Az összes nő ezt hiszi magáról hogy ilyen , de sajna fel kell világosítsalak hogy magát majdnem az összes ember tökéletesnek látja... Kedves bájos jó humorú okos intelligens stb. Az igen! Egy okos, intelligens hölgy ilyet ír ki a gyakorikérdésekre hogy isteni veled a ...! Valóban nagyon okos és intelligens lehetsz Te! Na meg bájos , feszes ! Akinek még az arca is varázslatos ! Épp ezért írsz ki ilyen baromságokat a gyakorira mert ilyen vagy te kis senki! Szállj vissza a földre te unatkozó csaj! Elég ebből a sok ribizliből!
2016. júl. 10. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
7%
15-ös válaszoló! Én egyetértek veled, sajna a mai kis hülye lányok, akik csak arra jók, mind ezt képzelik magukról, hogy maga a megtestesült álmok ők, közben meg nem értenek semmihez, egy csekket nem tudnának kitölteni, a facebookra átszerkeszteni a képeiket photoshoppal és kitömni a mellüket zoknikkal, bulizni reggeltől estig, menni egyik férfiról a másikra, az megy! Közben anyu apu fizet mindent! Ezek a mai lányok semmihez nem értenek, egy párkapcsolatban igenis minden apró dolog számít, pl. egy süteményen hogyan osztoznak meg. Viccesen hangzik, de amikor már együttélnek, mind a két embernek dolgozni kell, gyerekeket nevelni, fizetni mindent a gyerekekre, az már nem ezen múlik kinek milyen feszes a teste!!! Majd megtudják ezek a kislányok ha felnőnek! Tisztelet a kivételnek aki nem ilyen!
2016. júl. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
6%
5-ös válaszoló! Erre büszkének is kell lenned hogy egy kis ócska vagy édesanyád és édesapád pénzén! Menj el dolgozni Te gusztustalan! A bulizás az megy , meg a férfiakkal hentergés de ha problémád adódna fel nem tudnál hívni egy hivatalos helyet! Istenem, hogy én mennyire sajnálom az ilyen szülőket! Ekkora ribizli a lányokat, gondolom nekik ezt nem mondod így el amit itt leírtál nekünk?! :D
2016. júl. 10. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Amit a külsőre írtál, az kb. a nők felére igaz. Amit a belsőre, nos, olyan nővel még nem találkoztam.
2018. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
10%
Minden fiatal nő elsőre ilyen... aztán elsárkányosodik. :)
2018. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!