Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mennyire gyakori a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire gyakori a tapasztalataitok szerint az ilyen nő? Ti meg becsülnétek egy ilyen nőt? (Nem magamról írok, pusztán kíváncsiságból kérdezem, mivel manapság a férfiak sokat panaszkodnak hogy nincs normális nő)

Figyelt kérdés

Belsőre: kedves, bájos, jó humorú, intelligens, okos, céltudatos, bármiről el lehet vele beszélgetni, jó szívű, de lehet vele élvezni az életet is (szórakozás, élmények, bulizás, isteni szex)


Külsőre: nagyon szép arc, szép haj-szemek, formás feszes karban tartott test, ápolt, csinos, stílusos.



2016. jún. 15. 21:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
3%

16os :D

Az előtted szóló teljesen jogos elvárásokat írt le. Miért kell egyből felháborodni ezen...?

Attól, hogy vki elvárja, hogy a párja főzzön, és egyébként legyenek céljai miért következik, hogy nem tudna egy gyereket ellátni egyedül?

LOL

2018. jún. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
45%

Eddig minden nő, akivel ismerkedtem, ilyennek tartotta magát. Az oldalon is minden nő kb. ilyennek állítja be magát, mielőtt elkezdi a másikat anyázni érvek nélkül.

Nem láttam még ilyen nőt.

2018. jún. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%

Jah és hogy a kérdésre is válaszoljak(bár újat nem fogok mondani)


Igen, jó volna megtalálni, akire ez mind igaz, csak hát ez sajnos álom marad nekem is.

Hiába mondja sok lány magát ilyennek, nagyon kevesen vannak....

2018. jún. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

" Az oldalon is minden nő kb. ilyennek állítja be magát, mielőtt elkezdi a másikat anyázni érvek nélkül." Mert aztán az nagy érv, hogy általánosítva írsz nőkről "nők 99% defektes". Egyáltalán nincsen önkritikád?


Többször írták már le itt nők, hogy nem éppen szépek, lúzerek stb. Azon valahogy átsiklanak a nőket ekéző urak. Hmm...érdekes.

2018. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
ubul igen, több millió emberrel van a baj, és nem veled...ennyi egoista, magától elszállt embert, te jó ég.
2018. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Nem jarnek ilyen csajjal mert bekepzelt.
2018. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Az ilyen nő igen ritka. Olyannyira hogy egyet ismerek aki már házas.
2018. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Meglehet becsülni egy ilyen nőt, de ez még nem jelenti azt is, hogy működni fog a párkapcsolat bárkivel.

Közeli ismerőseim közt van ilyen nő (bár szexről nem tudok nyilatkozni, de a többi nagyjából stimmel), mindigis könnyen kapott partnert. Habár ez hosszútávon nem garantálja a kapcsolat jövőjét önmagában, előbbutóbb azt láttam, hogy sokat veszekedett férfival, örökös elégedetlen volt, meg hisztis, sokszor elcsodálkoztam azon, hogy bírhatja vele a férfi.


Amúgy egy kapcsolat nem csak abból áll, hogy a férfi becsüli a nőt, hanem ugyszintén a nő is becsüli a férfit.........

2019. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
54%
Én ilyen vagyok, viszont pont ezért van is barátom már 4 és fél éve. A legtöbb ilyen nő valóban foglalt. :D
2019. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

A korosztály lehagytad! Mert ugye a lányok 16-25 év körül a legszebbek. Itt nem nehéz, vagyis nem nagy erőfeszítés ilyennek lenni.


Mondjuk a negyvenek korosztályt nézve, az ilyen nő mint a fehér holló. A legnagyobb buktató ebben a korosztályban a túlságosan felfújt egó, és a formás, feszes test hiánya.

2019. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!