Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni ez ellen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ez ellen? (Bnőm apjáról van szó)

Figyelt kérdés

Bnőm keresztény családban nőtt fel(nő fel), az apja pap volt még nagyon régen, így még az is baj neki ha a lánya átjön hozzám (ő 17éves én 21), mivel keresztény család így "házasságig nincsen szex"ezt így az apja megmondta neki( már lefeküdtünk szóval ez alapból bukta, de ha megtudják kiakadnának , főleg az apja) , ebből adódóan még azt se engedi, hogy együtt aludjunk (amúgy picit több mint 6 hónapja vagyunk együtt) az anyukája az együttalvásba benne van , ő nem annyira szigorú mint az apja, de így még egy 3napos nyaralásra sem tudunk elmenni bármennyire is szeretnénk, mert az apja TUTI nem engedné , mert együtt alszunk és lefekszünk egymással..Nővére 20éves, neki se engedte, hogy a volt barátjánál aludjon, (ők már majdnem 1 évet voltak együtt)Elég frusztráló, mivel én nem "hiszek" az ilyenekbe,és a barátnőm sem annyira keresztény, így ő is viccesnek találja ezt a házasságig nincsen szex témát.

Félreértések elkerülése végett, nem az zavar, hogy az apja nem tudhatja meg hogy lefeküdtünk, hanem az, hogy még együtt sem aludhatunk, csak amikor az apja nincsen otthon, de a nyaralás teljesen kilőve..

(Tervezzük az összeköltözést is 1-2év múlva, de így eléggé kilátástalan a helyzet)

Aki járt már hasonló cipőben, mit csinált?



2016. jún. 16. 19:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Annyit tudsz csinálni, hogy megvárod, míg leérettségizik a kishölgy, aztán tömheted tovább a közös albérletetekben. :] Abba már nem szól majd bele az apucija.
2016. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát akármilyen hülyén hangzik, én azt mondom, az a lány bizonyos szempontból jól járt... persze, a kefélést meg lehet oldani, de hosszú távon aki nem szereti őt igazán, az nem fogja ezt sokáig tolerálni. (Amúgy mosolyra fakasztott, hogy fél meg egy éveket úgy emlegetsz, mintha hosszú idő lenne egy kapcsolatban. :)) Ergo, aki kitart a lány mellett, az valóban szereti őt. :) Onnantól meg az esküvő megoldja a gondot. :P
2016. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ahogy mondtam nem a dugás miatt írtam ide. :D

Csak, hogy valahogy rávenni arra, hogy ne legyen ennyire "igazságtalan" a lányával.

2016. jún. 16. 19:30
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
Srác, az ilyen dogmatikus, beszűkült tudatú embereket te sosem fogod megváltoztatni. Amit írtam, az a megoldás. Ne legyenek kétségeid efelől!
2016. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam mert olyan húú de sokidő, csak h tudjátok.:D
2016. jún. 16. 19:31
 6/19 anonim ***** válasza:
Hű, szegény párom járt hasonlóan évekkel ezelőtt egy csajszival, csak ott nem keresztények voltak, hanem az anya szimplán zakkant, mert mit fognak gondolni q szomszédok... Rég lefeküdtek, de nem aludhattak együtt. Hát, igazából ők csak annyit csináltak, mint ti... Jobb ötletük nem volt sajnos. Amíg a szülőknél él a lány, sajnos az van, amit ők mondanak. Ráadásul mivel ilyen marhaságról van szó...(félreértés ne essék, tőlem mindenki akkkr szexszel, amikor akar, de ha egy szülő tilt és nem a gyerek saját meggyőződése, akkor undorító.) meg sem lehet győzni semmivel.
2016. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Talàlkoztam ilyen àlszent csalàddal. Egyik exem csalàdja is ilyeb volt, de annyi különbséggel, hogy ott az egész csalàd ilyen volt az anyja meg az exem egymàsnak falaztak. Az exem az apja előtt az anyjànak, az anyja előttem az exemnek. Az anyja az apjàt csalta ax exem meg engem. Emlékszem egyszer lefeküdtünk mikor a csalàd távol volt, ott alvàsról szò sem lehetett. Mikor lekéstem az utolsò buszom is haza az anyja teljesen kiakadt, hogy én ott alszom, ezért nem aludhattam együtt a sajàt baràtnőmmel. Amit az exem annyira nem is bànhatott..
2016. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy az apja azért hagyta ott a papságot mert megismerte bnőm anyját.. De azért tiltja.: D
2016. jún. 16. 19:41
 9/19 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és szerencsére az én apukám csak elméletben ilyen bigott,gyakorlatban nem.Ha tényleg szeretitek egymást,18 évesen a barátnőd akár veled is költözhet össze,nincs törvény arra,hogy 18 év felett hazahozhatnak bárkit is erőszakkal.Mondjuk a diákmeló sokat nem ér szervezeten keresztül,de a legtöbb vallásban elvárják,hogy jól tanuljon a gyerek,akár zsidó,akár a keresztény bármelyik válfaja.Bár inkább az előbbire mondanám,hogy mondj egy olyat,aki nem beszél két nyelven anyanyelvi szinten.Arra akarok kilyukadni,ha barátnőd okos és kiemelten jó valamiből,készíthetne fel embereket pótvizsgára középsuliban,vagy egyszerűen korrepetálhatna akármelyik tárgyból,amelyikből jó.Még Kecskeméten is egy hivatásos biosz vagy egy kémia tanár is olyan pofátlan árakat tud elkérni,hogy én pillázok,pl. 3 rongyok 45-60 percenként.Hogy ha ilyesmi tárgyakat mondjuk fele ennyiért vállalna némi gyakorlat és kialakult vendégkör után,simán megtudná szedni magát.Én is csináltam ezt,most vagyok a másik oldalon,csak kezdőként.
2016. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jól tanul persze :) Igen, az lesz amúgy, hogy kivárjuk amíg végez a suliba aztán elköltözik ha minden jól alakul. Csak addig kiváncsi voltam a tanácsaitokra, de bnőm is mondta hogy apja nem fog engedni ebből. de hátha :D
2016. jún. 16. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!