Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni ez ellen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ez ellen? (Bnőm apjáról van szó)

Figyelt kérdés

Bnőm keresztény családban nőtt fel(nő fel), az apja pap volt még nagyon régen, így még az is baj neki ha a lánya átjön hozzám (ő 17éves én 21), mivel keresztény család így "házasságig nincsen szex"ezt így az apja megmondta neki( már lefeküdtünk szóval ez alapból bukta, de ha megtudják kiakadnának , főleg az apja) , ebből adódóan még azt se engedi, hogy együtt aludjunk (amúgy picit több mint 6 hónapja vagyunk együtt) az anyukája az együttalvásba benne van , ő nem annyira szigorú mint az apja, de így még egy 3napos nyaralásra sem tudunk elmenni bármennyire is szeretnénk, mert az apja TUTI nem engedné , mert együtt alszunk és lefekszünk egymással..Nővére 20éves, neki se engedte, hogy a volt barátjánál aludjon, (ők már majdnem 1 évet voltak együtt)Elég frusztráló, mivel én nem "hiszek" az ilyenekbe,és a barátnőm sem annyira keresztény, így ő is viccesnek találja ezt a házasságig nincsen szex témát.

Félreértések elkerülése végett, nem az zavar, hogy az apja nem tudhatja meg hogy lefeküdtünk, hanem az, hogy még együtt sem aludhatunk, csak amikor az apja nincsen otthon, de a nyaralás teljesen kilőve..

(Tervezzük az összeköltözést is 1-2év múlva, de így eléggé kilátástalan a helyzet)

Aki járt már hasonló cipőben, mit csinált?



2016. jún. 16. 19:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9-es voltam:16 felett elvileg nyugodtan diákmelózhat legális keretek között,úgy,hogy a helyében már most elkezdenék maszekolni,hogy legalább egy kis zsebpénzre való legyen és picit önállósítsa magát.Skypesuli.hura boldog-boldogtalan felregisztrálhat,akár tanárként is.1 hónap alatt lett 2 állandó "áldozatom" nyárra angol nyelvből,heti 3-4 alkalomra/pofa.És ez még csak a kezdet.Ismerek olyat,aki meló mellett bevállalt 5-6 embert korrepra,akiknek őt beajánlották.Én azt mondom,hogy most kezdjen el anyagilag egy picit függetlenedni és akkor apukája is látni fogja,hogy tud ő élelmes is lenni,ha akar és egy idő után lazulni fog a dolog.Már kezdetnek az is nagy dolog,hogy nem kell kunyiznia pénzt semmire.
2016. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Most megy diákmelózni majd, de sajnos ő sem a spórolásról híres, de holnap megbeszélem ezt Vele is _:D
2016. jún. 16. 20:07
 13/19 anonim ***** válasza:
Próbálkozzatok a lány anyukájánál. Talán, enyhülésre bírna az apukát. :) Hmm? :)
2016. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Áááá anyja könnyen befolyásolható sajnos, szerintetek ha én beszélnék az apjával erről?
2016. jún. 16. 20:22
 15/19 anonim ***** válasza:

És nem kell mindjárt külön költözés, albérlet, lányszöktetés. :)

Itt a másik szülő , jelen esetben az anyuka segíthet, senki más.

2016. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mint férfi a férfival. Igen, ez korrekt lenne. Sztem, értékelné is, látszódna, h komolyak a szándékaid ill. férfias tett lenne.

De, az anyuka hatását sem kell leértékelni. Ha, két felöl kapja az ívet az apa, az már azért gondolkodóba ejtené.

2016. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Barátnőm mondja h semmit se érnék el vele, ezt kétlem, csak szimplán fél, hogy az apja hogyan reagálná le az egészet.:)
2016. jún. 16. 20:35
 18/19 anonim ***** válasza:

Tényleg semmit nem érnél el vele. A lányos apa egy külön állatfaj. Én is közéjük tartozom, vagyis csak tartoztam, hisz az én lányom már veri a harmincat, és már rég boldog házasságban él. Van bennünk egy ostoba féltékenység, ami persze nem az, de mivel nincs jobb szó rá, hívjuk annak. Rettentő kritikus szemmel vizsgáljuk a lánykánk oldalán feltűnő kanokat, és csak nagyon kevesen ütik meg a mércét. Azt is tudni kell, hogy mi is voltunk fiatalok. Mi is hajtottuk a csajokat, és nekünk is tiltották a "hülye ősök" az együtt alvást. Ettől még persze ugyanúgy megoldottuk, mint ti is, meg ti gyerekeitek is megoldják majd. És persze nem lett belőlünk egy pár, bármennyire azt hittük is abban a percben, hogy a mi szerelmünk a legszentebb, a leglángolóbb, a leglegebb.

Szóval maradj a cipődben, ha jó akarsz magadnak, és ne hergeld az öreg prédikátor. Ha ki tudjátok várni, eljön a ti időtök, ha meg nem, akkor annyit is ért ez az egész.

2016. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az igen. :DDD

Próbálj kiskapukat szerezni.

+

Támaszd alá -biblia alapján- azt ,hogy a szexualitás tiltása hülyeség.


Üdv!

2016. jún. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!