Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tesznek ekkora különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesznek ekkora különbséget/állnak hozzá ennyire különbözően nemek alapján ebben a témában?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mikor valamely +20 éves emberke ír arról, hogy aggasztja, mi lesz az elsőn, illetve, hogy őszinte legyen-e a párjával e téren mikor még csak ismerkednek és nem volt semmi.


Ha csaj/nő írja ki akkor a válaszok többsége kedves-elfogadó-barátságos stílusban íródik, igazán szép, jó tanácsok hangzanak el.


Ha srác/férfi akkor a válaszok leginkább a "mekkora pancser vagy" és a "szánalmas, biztos valami kövér kocka vagy" mentalitásban írodnak, nyoma sincs, nemhogy a kedvességnek, de még csak megértésnek sem. Elutasító, kérdező méltóságát is sértő válaszok, beszólások, gúnyolódás...


Ez mire jó, miért kell ez? Nem egy kicsit kettős a mérce? Vagy aki férfi annak nem lehet ilyesfajta problémája, "mer' az nem is férfi"? Vagy miért? Sokszor ha a kérdés úgy hangzik el, hogy nem állapítható meg a kérdző neme egészen addig rendesek csak amíg ki nem derül, hogy férfi, mert akkor "gáz vagy ember", ha csaj akkor viszont legyünk emberségesek? (A kínos privátokról nem is szólva).


Eh...



2016. jún. 16. 20:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Emlékszem anno volt egy megcsalásos kérdés. Egy nő tette fel, arról szólt, hogy egy házas férfi hónapok óta próbálkozik nála, és ő sem lenne teljesen érdektelen, de nem volt biztos benne, hogy belemenjen-e.

Több oldalas vita volt és a kommenteket kb ezekbe a kategóriákba lehetett elosztani:

- a nő k..rva

- a nő k..rva, és rohadjon meg az összes ilyen büdösmocskosrohadtszemétcafat, mert hogy mer tönkretenni egy boldog házasságot

- "arról nem te tehetsz, hogy tönkrement a kapcsolatuk :)"

- személyeskedés minősíthetetlen hangnemben

- emlékszem, az egyik kommentelő konkrétan azt írta, hogy a föld alatt lenne a "rib anc" helye


Ekkor elgondolkodtam, és kiírtam a kérdés fordítottját:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..

Persze itt sem mindenki támogatja a dolgot, de itt a kommentek normális hangvételben íródtak.


Kérdező, nagyon szelektíven nézegetheted a kérdéseket, ha még nem láttad, ahogy egy férfihorda virtuálisan lehányja azt a nőt, aki valami számukra nem elfogadhatót tett. A fenti csak egy példa volt, ezen kívül megszámlálhatatlanul sok ilyen kérdés van még, nyugodtan menj nézelődni, aztán gyere vissza, és beszélgethetünk a kettős mércéről ;)

2016. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11


Láttam ezeket is, undorító az összes, de nem értem miért rajtam kell visszavágni... :S Ez mondjuk a való életben is gyakori: A gyáva-félénk srácokon csattan az ostor a bunkó "raj" tenyészbikák kicsapongásai miatt...

2016. jún. 16. 23:35
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ok, akkor sem én, sem a nők jelentős része nem csalfa, sem pénzéhes, sem túl magas igényű, mégis napi szinten köpik le a női nemet olyan kérdésekkel, hogy:

"Miért k..rvák a nők?"

"Vannak még manapság hűséges lányok?:("

"A nők olyan felszínesek!!!1!!Miért?"

A válaszok nagy része meg annyi, hogy "Mert ilyen romlott világban élünk :("


Ha szeretnéd, kiírhatok egy ezzel kapcsolatban kérdést, amiben magamat/a női nemet teszem meg a kettős mérce áldozatának, aztán összevethetjük, hogy melyikünk kap normálisabb hangvételű válaszokat...

2016. jún. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Talán nem kellene férfihordáról beszélni, kedves #11-es. Ezt az oldalt jellemzően a tizenéves fiúk látogatják, ők meg még kibäszott messze vannak a férfijellemtől.
2016. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nahh... Elég jellemző a "huszonx évesen is szűz vagyok, ezért ide járok panaszkodni a nőkről, vagy beszólni nekik, hogy legalább ennyi örömöm legyen az életben" jelenség...

(Persze nem a huszonx éves szüzekkel van a baj, hanem azokkal, akik... érted...)

2016. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!