Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merre tovább az alábbi helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OneHaf kérdése:

Merre tovább az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, ahol a munkám során megismerkedtem egy lánnyal. Aki nagyon visszafogott, de olyan mintha az én női másom lenne, tehát egy húron pendülünk.

Minden hétvégén közös programokat szervezünk, beszélgetünk, együtt főzünk, sokat nevetünk, minden alkalommal megviccel, nagyon jól elvagyunk. Minap elmondta, hogy szabadságra megy és van-e kedvem vele tartani. Megkérdeztem ez komoly-e mire válaszolta hogy nem, de másodperccel később mondta, ez csak vicc, persze hogy komoly. Nagyon kedvel és biztos jó lesz a nyaralás.

Nincs olyan nap, hogy legalább egy reggeli ébresztő üzenetet ne küldenénk egymásnak, de az életünk minden egyes mozzanatát elmondjuk és megbeszéljük, valamint a titkainkat megosztjuk egymással. Probléma esetén segítünk egymásnak.

A kezdetekben volt szó a kapcsolatokról, de mind a ketten azt mondtuk, hogy most nincs kivel és nincs is kedvünk hozzá. Hozzáteszem én egy nagyon nehéz szakaszán vagyok túl az életemnek, amiről sokat beszéltünk már, s mindenről tud, de ezt nem részletezném.

No de hogy ne legyen egyszerű a helyzet kaptam egy nagyon jó állásajánlatot, persze egy másik országban. Elmondtam neki, azt mondta, hogy szerinte nem érezném ott jól magam, magányos lennék. Ami igaz is, nem lennének ismerősök, de ez soha nem volt probléma. Kérdeztem tőle, ő mit tenne, de azt mondta ezt nem neki kell eldöntenie.

Sajnos most tanácstalan vagyok.

Kérem komoly válaszokat adjatok, az ilyen ráugrás stb. nem érdekel, mert nekem ez annál többet jelent.


2016. jún. 17. 23:09
 1/1 anonim válasza:

Azért is kezdte mondani, hogy magányos lennél, nem éreznéd jól magad, mert fél, hogy elmész.

Szerintem rendesen meg kéne beszélnetek, hogy merre tart a ti kapcsolatotok, ha egyáltalán tart valamerre. Mert ha miatta dobod vissza a munkát, de utána a lánynak sem lesz komolyabb szándéka veled, akkor rosszul választottál.

Én a helyedben elvállalnám az állást, megpróbálhatnátok tartani a kapcsolatot neten, párszor találkozni, és kitudja. Lehet kiköltözne hozzád, vagy te mennél vissza, mert nem tetszik a munka, vagy az ország.

2016. jún. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!