Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki érezte már azt, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érezte már azt, hogy nincs kedve újra és újra lefutni a köröket?

Figyelt kérdés

A történet annyi, hogy előző hónap 19-én lett vége egy valaminek, amit nem tudom nevezhetek-e kapcsolatnak de legalább annyit elmondhatok, hogy nagyon jól alakult és sokkal jobban éreztem magam ameddig tartott és ő volt nekem.


Igazából a kérdésem arra irányul, hogy más is érezte-e már, hogy nincs kedve egyszerűen újra elmesélni az életét egy új embernek, újra megkedvelni valakit, újra megszeretni szóval minden egyes dolgot újra és újra megtenni megcsinálni ami már egy meglévő vagy volt kapcsolatban kialakult és természetesnek hatot.. Rengeteg dolgot fel lehetne sorolni még, újra bízni a másikban, megismerni a reakcióit.. közös viccek, élmények, poénok, becézések mindent újra fel kell építeni és ez annyira nagyon nehéz.


Bár a legnehezebb talán újra találni egy olyan embert akivel ezeken közösen elkezdhetek dolgozni olyat aki szeret, olyat akit tényleg érdekelek, aki eltűri a hülyeségeim, aki elvisel, tud kezelni, nem menekül előlem, elfogadja a gondjaim stb..


Szóval..


Nos, ki érzet már hasonlót ?

Hogyan lépet túl rajta ?

Mennyi időbe telt ?

Mi segített benne neki ?



----------------------------------------------

Bónusz, hogy valami vicces is legyen: [link] :DD


Ez csak szerintem nem néz ki 17-nek? Kicsit idegesítő ez a sok hazug gyakorikérdések.hu reklám.


(Persze van ublock-om de van, hogy bizonyos okok miatt nem használhatom, ezt most nem részletezném)

----------------------------------------------


2016. jún. 18. 01:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy milyen szép szóismétlésben gazdag kérdést hoztam össze.
2016. jún. 18. 01:15
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Én pont így érzem most magam. Amúgy se voltam az a nagyon barátkozós típus, de most végleg eltört bennem valami. Már a párkapcsolat se érdekel. Persze jó lenne néha valakivel összebújva aludni, de nem hiszek már benne, hogy létezik olyan ember, aki el tudna fogadni olyannak, amilyen vagyok. Már amúgy se tudnék megbízni senkiben.
2016. jún. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy az nem unblock, hanem adblock. :D Az unblock azt jelenti, hogy engedélyezi.
2016. jún. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor én még valamivel pozitívabban látom, mert bízni tudnék.. (persze számos tapasztalatom mutatja, hogy nem kellene) de azt viszont kétlem, hogy van olyan aki képes elfogadni olyannak amilyen vagyok.
2016. jún. 18. 01:24
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem unblock-ot írtam, hanem ublock-ot.


Az ublock egy hasonló program mint az adblocker csak jobb.


Keress rá neten.

2016. jún. 18. 01:25
 6/16 Blade Bone ***** válasza:
Néha sokkal jobban el tudok beszélgetni vadidegenekkel, mint azokkal akiket ismerek, mert általában olyan kabbefasz..mleszmindegyik. :/ Idegenek, új esély, új oldal, valamit legalább mindig lehet tanulni. Az életemről meg csak nagyon ritkán mesélek.
2016. jún. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én, én én! :D

Az a legnagyobb probléma, hogy legtöbbször a nők elvárják, hogy ügyeletes bohóc legyen a férfi. Köszi, nekem erre nincs ingeremciám. Pörgetnéd magad, a végén meg kiderül, hogy egy újabb vészfasz áll a sorban előtted. Tudod, intelligens férfinak nem egyszerű manapság lenni, mert aki intelligens, az észrevesz olyan apró idegesítő dolgokat másoknál, ami az átlagembernek nem igazán szúr szemet, nem tűnik fel neki.

Egyéb iránt én annak a híve vagyok, hogy valami közös élethelyzet hozzon össze a nővel, mert erőltetettnek gondolom ezt a mesélj magadról című sztorit. Mintha bármilyen tény, történet vagy szituáció el tudná mondani az emberről azt, hogy ő ki is valójában.

Plusz, nincs ingerenciám ahhoz, hogy felépítsek egy bizalmas kapcsolatot valakivel. Legalábbis jelenleg ezt érzem, mert bizonyos régebbi dolgok miatt már nehezemre esik megbízni akárkiben is. Önmagamban sosem kételkedem, megbízom magamban, nem csapok be senkit és saját magamat sem, de ahhoz, hogy egy hozzád hasonló hiteles embert találj, szerintem annyi esélye van, mint mókusnak az erdőtűzben. Unom, hogy mindenki be van sérülve a végletekig, és tőlem várná azt, hogy kivigyem az elefántcsonttornyából. Neeeeem. :]

2016. jún. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Szadista üss meg!"-mondja a mazochista

Mire a szadista-"Neeeem ):)"

Vmi ilyesmi utolsó? :D

2016. jún. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az újabb olyan köröket nincs kedvem lefutni, hogy randira megyek valakivel, majd kiderül az első fél órában, hogy csak szexre kellek neki és már aznap csinálni akarja. Story of my life...
2016. jún. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én egy ideje ezt érzem. Vagyis tavaly óta.

Belefáradtam az újra és újra próbálkozásokba, a hazugságokba, becsapásokba. Most úgy vagyok vele ha megakar ismerni valaki ismerjen meg, de én nem indítok ilyen szituációt.

2016. jún. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!