Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, de már elegem van belole. Mindenhol a szex a tema, iskolaban, munkahelyen. En meg folyamatosan bamban nezek, de probalom eljatszani az ellenkezojet...


Legszivesebben az elso valakinek odavetnem magam. De valahogy nem megy, pedig a discocban fel perc alatt talalni ilyenre alkalmas pasikat. Ezzel viszont az a bokkeno, hogy annyi eroszakolos hir van mostanaban, hogy mar ki se mernem ezt probalni.


A masik meg ez a szerelmeddel veszitsd el mondat. Mindenki a szerelmevel veszti el, szakitasnal meg sirnak a dolgon.


Kapcsolatom nem lesz, mivel kompromisszumra eleg kepzelen ember vagyok... De olyannal lennek szivesen, akibe megbizom...


Viszont mar nagyon elegem van ebbol es kicancsi is vagyok ra, hogy milyen.



2016. jún. 18. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Mik azok amikből úgy érzed nem tudsz engedni a másikkal szemben ?

Mert azt írtad nem vagy kompromisszumokra képes.

2016. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el pszichologushoz a kompromisszumkeptelensegeddel es utana keress kapcsolatot.
2016. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt a helyzetet ismerem.
2016. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon kevesen jonnek be nekem. Es ismeretlennel nem tudok osszejonni, csak ha mar korabbrol ismerjuk egymast. A kulso annyiban lenyeg, hogy tetszen, de aki nekem bejon, annak en nem kellek. Pedig egyaltalan nem adoniszok, ha valaki ezzel jonne.
2016. jún. 18. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehat lenyegeben felsz a kapcsolatoktol es mindenfele kifogast kitalalsz.
2016. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
68%

Honnan tudod, hogy nem kellesz nekik? Megkérdezted? :D

Amúgy meg nem kell ennyire túlhypeolni témát, nem olyan elképesztő emberfeletti dolog a szex, akármennyire is felkapja a tömegmédia, meg a sok megkeseredett ember, aki elhiszi ezt a tömeghipnózist és fél odamenni egy nőhöz emiatt. Ha önértékelési zavarod van, akkor fejleszd kicsikét magad, de attól nem lesz jobb, hogy odaveted magad 1 random srácnak, hidd el. De miért gondolod, hogy nem vagy képes kompromisszumra?

2016. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!