Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan itt olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan itt olyan aki fősulin/egyetemen ismerte meg a párját? Adjatok egy kis reményt.

Figyelt kérdés

Jelenleg 18 éves középiskolás lány vagyok. Nem volt még normális párkapcsolatom, mert egyszerűen nem találkoztam hasonló felfogású emberrel. Korosztályom csak a bulikkal, berúgással vagy a "d.gással" tud csak foglalkozni. Barátaim sincsenek épp a beilleszkedési problémák miatt.

Jövőre megyek továbbtanulni. Ez némi pozitivitással tölt el, hiszen ott hátha hasonló érdeklődésű emberekkel fogok találkozni, vagy csak kicsit "érettebbekkel" . Remélem, hogy találok barátokat, talán még társat is.


Van még reményem? Ti hogy ismerkedtetek meg? Mióta tart a szerelem?


:)


2016. jún. 18. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, jobb esélyeid vannak egyetemen, mint gimiben. A felsőbb évesek kezdik felfogni, hogy az élet miről is szól, jó eséllyel hasonló az érdeklődési körük, mert azonos sulit választottatok. De ahhoz, hogy legyenek barátaid és társad, nyitottnak és pozitívnak kell lenned! A nyarat használd ki arra, hogy erősítsd az önbizalmad, csökkentsd a benned levő stresszt, és próbálj lazán nekivágni a sulinak! :)
2016. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szinte teljesen ugyan így voltam, mint most te, és egyetem alatt én is megtaláltam a párom :)
2016. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia :)) Az egyetemi élet azért már teljesen más, mint a gimis. Itt többnyire már kicsit érettebbek a fiatalok, és egyetértek az első hozzászólóval :))


Én is az egyetem alatt ismertem meg a páromat :)

2016. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Melyik egyetemre mész? Megdugnàlok szìvesen egy buli utàn, ha az enyémre és jól is nézel ki.

Egy felsőbb éves

2016. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hülyék mindenhol vannak (lásd 4-es). De minél idősebb vagy, annál jobb eséllyel találsz egy normális férfit magad mellé.
2016. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem érzed az iròniàt igaz 5? :)
2016. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :) Aranyosak vagytok! :)
2016. jún. 18. 18:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem rúgj be, menj bulizni és dugj. Akkor majd rájössz, hogy azért nem olyan rossz ez :) De igen, találhatsz párt az egyetemen
2016. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező valòszìnű ilyen visszahúzòdò szemüveges csaj lehet, aki a tanulàsnak él.

Én meg a kurv. knak és a kàbìtòszernek

2016. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tessék egy kiló remény - ötezer lesz. Egyetemen van a legjobb esélyed. Elején nagyon nyitottak az emberek, ezt illik kihasználni barát szerzésre. Menj gólyatáborba, keress pár plusz elfoglaltságot. Ellenkező nemmel való ismerkedésre kb. mindig nyitottak az egyetemisták. Ha a fővárosban tanulsz, nem lesz nehéz dolgod. Ha olyan szakon, ahol több a fiú, akkor végképp nem.
2016. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!