Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mást is idegesített volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mást is idegesített volna?

Figyelt kérdés

Tegnap volt valami foci meccs, amit a párom nézett. Engem meg hidegen hagy a foci, de nem volt mit csinálnom, gondoltam leülök mellé és nézem vele. De én ugye nem értek a focihoz, és őt kérdeztem, ha valamit nem értettem, például, hogy a kapus miért van más színű ruhában, miért sípol állandóan az az ember, mit jelent az a sárga lap, melyik térfél kié, mi az a 11-es, mennyi van még vissza, stb. És ő meg tök bunkón mondta, hogy nincs más dolgom, mert ő nézné a meccset, biztos direkt csinálom, mert nem bírom ki, ha nem velem foglalkozik, vagy maradjak csöndbe, vagy találjam föl magam, csak őt hagyjam békén. Hát én meg fogtam magam és elmentem aludni. Aztán mikor vége lett, és ő is bejött, még volt pofája rám mászni, én meg fogtam és lelöktem magamról, és akkor még én voltam a hisztis p csa, aki ilyenen megsértődik.

Mást is idegesített volna, ha a barátnője folyton kérdezősködik? Nem értem miért volt olyan nagy baj, a meccset attól még tudta nézni...


L/20


2016. jún. 19. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ma mennyi troll van itt.
2016. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ügyesebben a kamu kérdésekkel, ez nagyon átlátszó volt.
2016. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószínű, h te a Magyarország-Izland meccsnézés közben zavartad meg... :) Lány vagyok, engem sem érdekel a foci, de ez érdekel, h mit produkálunk magyarok.

Nem csodálom, h felidegesítette magát, hisz alapvető dolgokat kinek van kedve ilyenkor magyarázni? Mi az a sárga lap?? Miért sípol az az ember? :D :D :D Ahogy írtam, én se vagyok focirajongó, de ilyen alapvető kérdéseket azért a hülécske ember is tudja... :D

Ráadásul ha látod, h őt érdekli de téged attól függetlenül sem fog ha kérdezgetsz össze-vissza, akkor miért puffogsz?! Megszeretted a focit, h ezeket tudod? Nem! Szerintem a párod először szépen mondta el, utána kicsit durvább megfogalmazással h hagyd őt! Utána bocsánatot kérhetett volna, de részben neked kellene kicsit tapintatosabbnak lenned...

2016. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
troll kérdés :D
2016. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Miért nem tudta kulturáltan megmondani, figyelj drágám, a meccset szeretném nézni, utána ha bármi kérdésed van a focival kapcsolatban megbeszéljük, de most csak arra szeretnék csak koncentrálni.


Kész, ennyi lett volna az egész.

Egyébként természetes dolog, hogy kérdezel, az ő reakciója volt b..nkó és sértő, mert másképpen is elintézhette volna a dolgokat.


Az én párom is szereti a focit, én meg nem. De mikor együtt nézzük, soha nem válaszol nekem ilyen bunkón mikor kérdezek valamit.

2016. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Azt azért tisztázzuk, ha a leendő párom mellé leülnék, aki közben atlétikát, pókert, teniszt, küzdősportot nézne, valószínűleg férfiként nekem is lennének idióta kérdéseim, mert ezekben a sportokban kevésbé vagyok kompetens, és valamilyen szinten én is felhúznám magam, ha elküldene forróbb éghajlatra, viszont abszolút meg is érteném, hogy zavarom. Ha kíváncsi vagyok valamire, ott a Google. Nyilván amiatt kamuzzák le a kérdezőt itt néhányan, mert sokadik napja már a csapból is foci folyik, ám akit totálisan hidegen hagy, az nem is fogja egyáltalán nyomon követni soha, ki mikor ki ellen mit játszik. Egyébként egyet tanulj meg, nekünk, férfiaknak a kedvenc hobbink, a kedvenc sportunk, a kedvenc elfoglaltságunk SZENT!
2016. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 opened paradise ***** válasza:

"Miért sípol állandóan az az ember"

Ez azért jópofa:D

Ha ilyen lenne nem zavarna,tudok többfelé figyelni.

2016. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kamu.
2016. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!