Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki csak úgy valamelyik írására kapott csajoktól privát levelet, bármilyen olyan stílusú levelet, ahol talán társkeresés lehetett a lány célja veled?

Figyelt kérdés
Csak nekem üres a leveles ládám tényleg, komolyan?

#levél #lány #láda #üres #írástudatlanok #én?
2016. jún. 19. 20:19
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Eddig összesen 4 leányzó írt üzenetet, ha emlékeim nem csalnak. Az egyik pár nap beszélgetés után képes lett volna eljönni az ország másik feléből. :D De annak úgy nem sok értelme van ugyebár. :)
2016. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
Mennyi kamus van itt, durva. :D
2016. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
Én mindig csak kiírom válaszként, hogy írhatnak nekem.
2016. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt voltak ilyenek, akkor aztán lett is egy másfél éves kapcsolatom belőle. Sokáig nem is jártam az oldalra de azt vettem észre, hogy változtak az idők, manapság ez már nem igazán jellemző és sokkal felszínesebbek lettek az emberek is.
2016. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer-kétszer megdicsértek, hogy milyen szépet írtam, és egyszer írt egy lány hosszabb levelet, amiből egy jó hosszú beszélgetés és egész jó barátság alakult ki. A kulcsa az volt, hogy ő is, meg én is normális, kommunikációra képes emberek voltunk, nem ilyen "kinek mi a dolga, meg kikérem magamnak, hogy a lány megmozdítsa a valagát"-típusúak.


24/F

2016. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 Titusztitusz ***** válasza:
38%
Látod-látod kérdező...Azért csak van abban valami amiröl beszélek...Olvasd csak el némely kommentelő itteni írását...Szerinted ugye mindenki hazudik, aki azt írja, hogy írtak már rá nők társkeresési célbol...Hát persze...Hazudik mindenki...Mert TE még senkitöl sem kaptál ilyet...De mondom:EZ, legyen akkor a te egyéni problémád...
2016. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

na jó, én is kaptam, de nem jellemző, talán kétszer, ha volt ilyen, és az se olyan volt, hogy itt a testem, kezd vele, amit csak akarsz, ahogy állítottad kb korábban. :D


#3-as nyilván, ha nem lenne párja, akkor rám írt volna most, mert nem bírja nélkülem. :D


olyan természetesen volt már sok, h én írtam másra, és tök jól sült el, de h rám írjanak, tényleg nem sok rémlik, és amúgy Titusz, nem fáradtál el a sok felhasználónévvel történő belépéstől? :DDDD

2016. jún. 19. 20:41
 18/47 anonim ***** válasza:
100%

Fura amit Titusz mond, mert nekem nagyon nem szimpatikusak a hozzászólásai, de lehet, hogy a nőknek tényleg ez kell.


Nekem 5-6 ilyen volt, de soha nem deklaráltan ismerkedési céllal írtak, csak hogy szimpatikus vagyok és elkezdtünk beszélgetni. Soha nem lett belőle semmi, mivel van barátnőm. Viszont van 2 lány, akire azonnal rámozdulnék, ha egyedül lennék és nem a külsejük miatt, hanem mert tényleg kedvemre való és értelmes csajok, akik szórakoztatóak. Talán fura lehet ilyet hallani, mert nem szokott "igény" lenni, de ők tényleg meggyőzőek.

Remélem mindkettő olvassa ezt és magára ismer :)

2016. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
48%
Nem hiszem,hogy van őszintén szólva csak egyes emberek szeretnék kamuzni..De ha azt állítjátok,hogy igazat mondjátok másoljatok már be ide 1-2 beszélgetést,hogy a hitetlen nép is el hiddje...
2016. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
39%
Ajajj, nem is egyet. Ma például egy szexkapcsolatra kaptam ajánlatot, de mivel nem bízom senkiben ezen a platformon, elutasítottam, na meg mert én komoly kapcsolatot keresek. :)
2016. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!