Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki csak úgy valamelyik írására kapott csajoktól privát levelet, bármilyen olyan stílusú levelet, ahol talán társkeresés lehetett a lány célja veled?

Figyelt kérdés
Csak nekem üres a leveles ládám tényleg, komolyan?

#levél #lány #láda #üres #írástudatlanok #én?
2016. jún. 19. 20:19
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
na, akkor nem olvastad az 5-ös kommentemet ezek szerint :)
2016. jún. 19. 21:20
 32/47 anonim ***** válasza:
17%

Valóban nem :)


Titusra nem kell figyelni. Sztem ő arra gerjed, hogy polgárpukkaszt. Cukilányka 0.0 is ilyen, meg még pár ember.

Olyan ez a hely néha, mintha a zárt osztály legbalhésabb elemeit bedrogozva rákötnék egy fapados mátrixra, ahol nincs bunyó, napszemcsik meg menő, feszülős ruhák, csak egy gyengén programozott fórum és itt vívják harcukat a végső hatalomért...

2016. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 Titusztitusz ***** válasza:
15%
Hát...Szerencsétlen lúzerek ne is figyeljenek sohasem arra, amit írok...Pont elég nektek annyi is, hogy jól lepontoztok, aztán lélekben megnyugodva térhettek nyugovóra, hogy "ma is megvolt a napi sikerélményetek"...Mást ne is akarjatok...Még csak az kéne...
2016. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
69%

#33

Egy nő sem írna neked önszántából soha, nőként tudom, valószínűleg trollkodó srácok írnak, vagy kiéhezett, ocsmány 40 feletti szüzek, akik a kutyának se kellenének, és már tök mindegy nekik, vagy pedig szimplán hazudsz.

2016. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 Titusztitusz ***** válasza:
Na mindegy,én búcsúznék mára a magasröptü társaságtol, mert már vár az asszony türelmetlenül...További szépeket, és jó fröcsögést...
2016. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
nem pontoztam senkit, se le se fel, unalmas dolog ez a pontozgatás :) szal most megúsztam a lelúzerezést, ezt a mázlit, pedig nagyon rosszul esett volna, a szívemre szoktam venni az ilyeneket ezen az oldalon, ja, az nem én vagyok mégse. :D
2016. jún. 19. 21:38
 37/47 anonim ***** válasza:

34-es

Lehetséges, hogy csak Titusz asszonya trollkodja szét szegényt titokban? :)

2016. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
mágis felpontoztam egyet, Electra, szeretnék szerelmet vallani neked, idáig is éreztem, h megmozgatsz vmit bennem (nem a gatyámban), de most azt hiszem, h kellesz nekem, ilyen szépet még sose olvastam, köszönöm. :)
2016. jún. 19. 21:41
 39/47 anonim ***** válasza:

Az enyém is üres. Persze én nagyrészt csak hülye/troll/off válaszokat adok.


Pontosítok, van benne kettő, az egyik reklám, a másikat meg egy fickó írta. :D

2016. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

39-es

69%-kal nem vagy igazi troll...

2016. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!