Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki csak úgy valamelyik írására kapott csajoktól privát levelet, bármilyen olyan stílusú levelet, ahol talán társkeresés lehetett a lány célja veled?

Figyelt kérdés
Csak nekem üres a leveles ládám tényleg, komolyan?

#levél #lány #láda #üres #írástudatlanok #én?
2016. jún. 19. 20:19
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Nem is írtam, hogy az lennék. Max. gyenge kezdő. :)
2016. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 Titusztitusz ***** válasza:
27%
Na...Visszanéztem egy kicsit erre a kérdésre, hogy mik voltak itt azóta, hogy tegnap érzékeny búcsút vettem a társaságtol...Hát...Elég hamar elhalt a társalgás aztán, ahogy elnézem...Ti aztán vagytok egy figurák...Viszont az biztatóan hangzik, hogy "Elektra" barátnőnk a jelek szerint eléggé azonos hullámhosszon "gondolkodik", mint a kérdező, éshát jól láthatóan hasonló színvonalat is képviselnek mindketten, úgyhogy volna egy javaslatom:Drága Elektra...Ha szépen megkérnélek rá, ugye írnál a kedvemért legalább egy "ISMERKEDŐ PRIVIT" a kérdezőnek? Állandóan frusztrált amiatt, hogy olyasmi "visszataszító figurák",mint amilyen pl. én is vagyok,(Legalábbis szerinte...) mennyi ismerkedni vágyó hölgytöl kap priviket, miközben neki meg állandóan üres a priviládája...Szóval kedves Elektra...Kérlek, a továbbiakban pazarold már a drága idődet, és megtisztelő figyelmedet a kérdező priviládájának a megtöltésére, ne pedig engem piszkálj itt, meg köpködjél örökösen...Nekem ugyanis úgy hiányzik a virtuális társaságod és figyelmed, mint púp a hátamra, viszont a kérdezőt valszeg sikerülhetne kissé jobb hangulatra derítened, amennyiben írsz neki, hogy "szeretnéd megismerni párkapcsolat céljábol"...Na...A KEDVEMÉRT...Írjál már rá légyszi...(Mert máskülönben teljesen a hatalmába fogja keríteni a lúzerség nem túl kellemes gondolata...Így is nagyon frusztrált már az örökösen üres priviládája okán...)
2016. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Még nem, és szerintem jobb is így mert soha nem tudhatod ki ül a gép másik végén + csak szerintem gáz ha MÁR ALAPBÓL az a terv hogy a neten keres valaki magának barátnőt :'D? + miért nem írsz rá akkor te valakire? ill. ha ráírsz és esetleg nem jön össze akkor miért nem kérsz meg valaki mást hogy írjon a csajnak valami jó fényező levelet a nevedben? pl.: Titusztitusz (aki szerintem egy meglepően jó haverod lehet :D)

F/17

2016. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Na, azért Titusznak is vannak normális gondolatai, végre megtapasztaltam ezt is. :) Nem vagyok rosszul attól, h nem írnak rám, ezt te találtad ki Titusz + miattad lett a kérdés is, mert hülyeséget írtál. :) De ettől függetlenül bármelyik nő rám írhat, szívesen beszélgetek bárkivel, és nem társkeresés céljából feltétlen, hanem simán is. :) Electrát is pl szívesen megismerném, rá is írnék, de még várok vele pár napot, hátha kedvet kap ahhoz, h ő írjon nekem. :)
2016. jún. 20. 18:08
 45/47 anonim ***** válasza:
Annyira rá vagy állva Elektrára, hogy nincs is értelme neked írni. (Jujj de féltékeny lettem.)
2016. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Csóri Elektra valszeg egész nap csuklik és fogalma sincs miért...
2016. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
#45 nyugodtan lehet probalkozni, mondd azt h Electra vagy es siman adok egy eselyt neked is :P
2016. jún. 21. 07:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!