Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki csak úgy valamelyik írására kapott csajoktól privát levelet, bármilyen olyan stílusú levelet, ahol talán társkeresés lehetett a lány célja veled?

Figyelt kérdés
Csak nekem üres a leveles ládám tényleg, komolyan?

#levél #lány #láda #üres #írástudatlanok #én?
2016. jún. 19. 20:19
1 2 3 4 5
 21/47 Titusztitusz ***** válasza:
31%
Én csak egy néven vagyok itt, az ezerneves regik világa az nem az én műfajom, és nemis motivál ilyesmire semmi...Nade egy szó mint száz...Tanuld meg kérdező hogy ÉN sohasem szoktam hazudni...Még élőben sem, nemhogy még egy ilyesmi portálon...Örülnék neki módfelett, hogyha legközelebb írok bármilyen téma kapcsán is erre a portálra, NEM VONNÁD KÉTSÉGBE SOHASEM a szavahihetőségemet...Előre is köszönet...
2016. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

Tényleg off, de belülről kaparta az agyam:

hiddje == higgye

2016. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
most már akkor jöhetne egy privi nekem is, valamelyik csaj nem akarja felcsatolhatóssal megnézni az aranyeremet? :D
2016. jún. 19. 20:50
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

23.

Not sexy at all



Habár egy urológus-hallgató csaj akár kapva kaphat is az ajánlatodon...

2016. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
mert ha szexi dolgot írtam volna, akkor tuti, h tonna számra kapnám a privátot :DDD nem mesevilágában élek :)
2016. jún. 19. 21:01
 26/47 anonim ***** válasza:

Nem erről van szó. Szimplán ne játszd meg magad, ne ironizálj, ne légy passzív-agresszív.

Ha valóban vicces meglátásod van, ha jó helyesírással és kifinomult szókinccsel írsz, képvisel valami extrát az írásod(ebben a közegben ez annyira nem is nagy bravúr), akkor szerintem számíthatsz az elismerő szavakra teljesen váratlanul.

2016. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
0%
Na, valamelyik analfabéta sikertelen maki lepontozott, mert másnak van sikere :D
2016. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
56%
Csak szeretnél te sikert. :) Sry.
2016. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
#26 nem kell semmi elismerő szó, meg a sok levél se igazából, majd lesz, ha lesz, ha nem, akkor meg nem. :)
2016. jún. 19. 21:14
 30/47 anonim ***** válasza:
Odafent díszeleg zöld keretben egy mai kérdés, ami ennek az ellenkezőjéről tanúskodik...
2016. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!