Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezt magamban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt magamban megszűntetni?

Figyelt kérdés

2 éve szakítottam az exemmel mert nem voltam boldog es már szerelmes sem. 3 evig voltunk egyutt. Azota neki is van baratnoje es

1 éve nekem is van barátom, szeretjuk egymást és minden rendben van a kapcsolatunban.


Szoval, egy faluban lakunk az exemmel ugyhogy akaratlanul is osszefutunk pl a helyi kavezoban, es en ilyenkor allandoan zavarba jovok, elpirosodok.


Nem érzek iranta semmit!! Nem is hianyzik! Nem is szoktam ra gondolni!


De valamiért meg is ezt hozza ki belolem. Hogy lehetne ezt "megszuntetni"?


2016. jún. 20. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nem hazudsz magadnak tovább...

Addig biztosan nem szűnik meg

2016. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mibol gondolod, hogy hazudok magamnak? Kifejtened bovebben???
2016. jún. 20. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes hogy ilyen reakciókat hozz ki belőled, meg ha nem is érzel mar semmit iránta. Nem hiszem hogy ezt meglehet szüntetni, majd talán idővel elmúlik.
2016. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!