Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kérdezi azt mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kérdezi azt mindenki hogy miért nincs még gyerek? Meg hogy mikor lesz?

Figyelt kérdés

Van egy rokonom akinek komoly több éves kapcsolata van és mindenki azt kérdezi hogy mikor lesz gyerek meg hogy miért nincs még???? 😂

Most ha en valakivel összeköltözök akkor rögtön szüljek egy gyereket???!


2016. jún. 20. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! A bunkók azután sem állnak le. Mindig mindenki okos és irányītani akar másokat! Ha meglesz az első gyerek, majd rögtön a következő felől érdeklődnek.

Legjobb, ha beveszi a leszaromtabit.

2016. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert kíváncsiak rá...? xD

Igen, ha olyan kérdezi, akivel nem vagyok túl szoros kapcsolatban, én is érzem, hogy tapintatlan a kérdés, "túlment a határon", ez a kettőnk magánügye. Ugyanakkor nem is tulajdonítok túl nagy jelentőséget a dolognak, hiszen

a, ő nyilván ezt nem érzi, nem szándékosan gázolt bele az intim szférámba. Úgy is mondhatnám, hogy aki ezt kérdezi, annak ez nem "intim szféra", és pl. adott esetben ő simán válaszolna ilyen kérdésekre. Mások vagyunk, mások a személyes határaink, szerintem ezt nem olyan nehéz elfogadni.

b, ez a "Most ha en valakivel összeköltözök akkor rögtön szüljek egy gyereket?" meg már meg se fordul a fejemben, elvégre nem a környezetem elvárásainak akarok megfelelni a - majdani - gyerekvállalással.

Szóval: szerintem hulla felesleges ezen háborogni, kiakadni, pörögni. Aki akar, válaszol, aki nem, az nem.

2016. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek a kérdések sose fognak megszűnni.


Mi leszel, ha nagy leszel?

Hol fogsz továbbtanulni?

Miért nincs barátnőd?

Hol fogsz továbbtanulni?

Miért nincs barátnőd?

Mikor lesz az Államvizsga?

Miért nincs nyelvvizsgád?

Miért nincs barátnőd?

Miért vagy csak gyakornok, mikor lesz rendes munkád?

Mikor lesz nyelvvizsgád?

Mikor lesz a házasság?

Mikor költöztök el anyádéktól?

Miért nincs még gyereketek?

Mikor jön a második?

Hová fogjátok beíratni óvodába?


etc, etc, etc....


Szokj hozzá.

2016. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert gondolom termékeny korban van. Inkább legyen gyerek 26 éves korukban, mint 36 évesen.
2016. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!