Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a pasim öccse? Mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a pasim öccse? Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

A pasimmal tök jol megvagyunk. Én a 20as korosztályhoz tartozom Ő pedig a 30asokhoz.

Az öccse csak 3évvel idősebb nálam.


Nos a helyzet sz hogy nem értem magam.

Az elején sürün találkoztam a tesojával mert átmebtem a pasimhoz stb. Akkor kifejezetten ellenszenvesnek éreztem az öccsét. Vagy tudomást sem vettem róla.

Most hogy külön költöztem a pasimmal és ritkábban látom a tesot...kicsit tetszik...


Ugyanakkor nem értem magam, mert járni nem járnék vele gondolatban sem. Szexuálisan sem izgat...zavar a lustasága..meg sok minden taszit vele kapcsolatban amit el sem birnék viselni egy pasinál.. Sőt kisfiusnak gondolom. A pasim sokkal férfiasabb és erőteljesebb mindenhogyan. Mégis valami tetszik benne... Azon kapom magam néha hogy bámulom vagy mélyen a szemébe nézek ő pedig állja. Meg jol eldumálunk ha ugy van. Érzödik hogy egy korosztály vagyunk. Ugyanakkor érdekes.mert nem jönnek be a korombeli srácok.


Ha valahova megyünk és ő is jön akkor mindig arra gondolok hogy "azt akarom hogy essen ki rám a szeme..."

De járni nem tudnék vele...


Nem értem magam.

Valaki kivülálloként érti ezt?? :D


2016. jún. 20. 19:01
1 2 3
 11/21 Blade Bone ***** válasza:

Szerintem csak bánt, hogy nem teper utánad, le is írtad... "azt akarom, hogy essen ki rám a szeme"


#5 válaszban is leírták. Nem kapsz elég figyelmet.

2016. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az csak a hamis egód játéka a legutolsó kommented meg a sztri alapján. Kell egy kis figyelem, amit nem kapsz meg a pasidtól. Vigyázz, mert így kezdőnek a félreqrások. :D Látom se kép, se hang, reagálni derogál bármire is.
2016. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Itt vagyok.

Reagalok:)


Igen...elofordulhat hogy figyelemre vagyom meg arra hogy korbeudvaroljanak... Vagy az is lehet hogy egy "valtozatos" hoditas kell az egomnak....


Inkabb ezt tartom valoszinunek mint azt h belezugtam.

Mivek semmit sem erzek iranta. A pasimat szeretem

2016. jún. 20. 19:24
 14/21 A kérdező kommentje:

Egyet nem ertek


Sok ferfi vesz korul van koztuk idegen. Ismeros..haver...torzsvendeg. (Pultos vagyok)

De naluk nem erzem azt. Pedig koztuk is van jo pasi.


Csak az occsenel erzek ugy

2016. jún. 20. 19:28
 15/21 anonim ***** válasza:

Huhh ez a filmidéző nagyon megmondta a tutit. 😁 Én is idéznék egy filmből.

-Miért csinálod ezt? (kérdezi a nő)

-Mert szadista vagyok. Egy férfiállat,mint az összes többi akivel kefélsz.

Na?

2016. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Regen nekem is tetszett a pasim occse aki 20 perccel fiatalabb a pasim al mert ikrek, kolcsonos szexualis vonzalom, aztan belemszeretett, en nem viszonoztam igy ennyiben maradtunk.


Kozel allunk egymashoz emberileg de ma ugy nezek ra mintha a batyam lenne vagy valami csaladtag, idovel ezek a gindolatok elmulnak. Merthogy a pasid occsevel haaaat ize, nem az etika magasfoka megcsalni a pasidat (tudom, tudom te soha, neked be sem jon ), de azert gondoltam szolok.

2016. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Ha valahova megyünk és ő is jön akkor mindig arra gondolok hogy "azt akarom hogy essen ki rám a szeme..."

De járni nem tudnék vele... "


Önbizalomra lenne szükséged? Én is ilyesmit éreztem az exem minden haverjával kapcsolatban, azt akartam, hogy bámuljanak, hogy irigykedjenek, hogy akarjanak engem valamennyire. Az exem nem sokat törődött velem, a kapcsolatunk egy katasztrófa volt, CSAK mástól kaphattam pozitív megerősítést. Ugyan SOHA nem csaltam volna meg, hűséges voltam a végéig, nagyon vágytam rá, hogy valakinek tetsszek.

Az új párommal minden tökéletes, egyáltalán nem vágyok mások elismerésére, boldog vagyok csak vele, másnak nem kell tetszenem. :)


Minden rendben a kapcsolatotokkal? Az önbizalmad is egészséges?

2016. jún. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Foglalkozik velem a pasim...de ha rosszkedvu akkor nagyon bunko es tobbszor volt h ugy veszekedett velem h az occse is hallotta... Tok megalazo volt.

Foglalkozik velem...de neha tobbre vagynek

2016. jún. 21. 10:03
 19/21 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem az van, hogy benne egyfajta megmentőt látsz, mert ő tanúja annak amiben jelenleg élsz, azért nem más pasi váltja ezt ki belőled, mert tőle empátiát várhatsz. Szerintem ez nem valós érzelem felé, úgy értem nem vagy belé szerelmes, hanem így mutatkozik meg az, hogy valamit hiányolsz.


5-ös voltam.

2016. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Koazonom a sok valaszt es a segitsegeket
2016. jún. 21. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!