Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hisztis, féltékenykedő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hisztis, féltékenykedő, veszekedős hülye pitcsa vagyok, hogyhogy mégis kellek a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Elviekben az ilyen nőket messziről kerülniük kéne az értelmesebb, helyes férfiaknak (még azokak is, akik nem ilyenek), nem hogy hosszú távú kapcsolatban lenniük velem úgy, hogy eddig mindig én szakítottam.

Oké oké, szép vagyok, okos, művelt, jó velem a szex, de a rakat rossz tulajdonságom miatt én sem jönnék össze olyan emberrel, mint én..néha önmagamat is alig bírom elviselni :D


23/N


2016. jún. 20. 21:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

Ez nalam is letezo jelenseg, en sem tudom megmagyarazni, mondjuk se hisztis, se feltekenykedo nem vagyok, ellenben nem tudok fozni, mosni, gakaritani, nem ertek a parktikus dolgokhoz, de remekjokat tudok beszelgetni konyvekrol, filozofiarol es optimista vagyok, es lazan veszem az eletet.


Kb bombaznak a pasik, megkerik a kezem, es mindig en szakitok. Teny, hogy nagyon szep no vagyok, de ezzel sosem elek vissza. Viszont mindig bennem volt az, hogy praktikussagot nezve egy teknos szintjen mozgok, szoval pasikent en tuti nem jonnek ossze magammal.


Hozzateszem, nalam is a jo pasik probalkoznak, akik belul is azok, tehat nem ez a ket mondatot nem tud osszerakni alkat. Egyebkent sutni tudok, hat ez is valami:-))))))


Szerintem erre a kerdesre te sem itt talalod meg a valaszt, csak figadd el h igy van, szeretnek es ez igy jo. Nyilvan ok a jo oldaladat latjak, es lehet, h egy kicsit onkritikus vagy magaddal:-))


Gyorsan megjegyzest, priviket nem kerek, koszonom.

2016. jún. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Alacsony az EQ-juk.
2016. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%
Nekem nem kellesz, de azért jól megraknálak.
2016. jún. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem mit fújjognak egyesek. Őszinteség már eleve jó pont, az önbizalom szintén. Belevaló lány lehetsz, aki tisztába van az előnyeivel, hátrányaival, így valószínűleg azt is tudja mit akar. Mindenki ilyet szeretne. Ilyen lányért mi férfiak hajlandóak vagyunk mocskosul sokat szenvedni. Azért viselik el az ügyes bajos dolgaid, mert a rosszabb csajokkal is csak a szívás van, jobb ha tudod. Akkor meg már miért ne egy olyantól viselje az ember, akitől kicsit kellemesebb. Plusz valakinek a hevesebb vérmérséklet is bejön. Azért ne élj ezzel vissza, légy tekintettel mindenkori barátodra. :D
2016. jún. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
Ejj, a kis tsundere. Vannak férfiak, akik ezt szeretik. Én mondjuk nem de tény, hogy vannak.
2016. jún. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon összetett dolog, de nem is annyira az a lényeg, hogy miért jönnek össze veled és várják meg, amíg te szakítasz.

Sokkal inkább az a fontos, hogy aki hisztis, féltékenykedő, veszekedős, és mindig szakít, amikor közelebb kerül valakihez, az képtelen érzelmi biztonságot megélni.

Az meg eléggé talmi önbizalomra vall, hogy úgy vallasz magadról, hogy te magad nem jönnél össze olyan emberrel, mint te vagy...

2016. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
49%

Én téged egy hangos,harsány,flegma,beképzelt csajnak tudlak elképzelni,aki az emberek többsége szemében idegesítő és bicskanyitogató,csak nem mondják neked.Az ilyeneknek is akad természetesen pasija,mert mindig a figyelem középpontjában akarnak lenni és így könnyű prédák.Viszont a pasijaik is általában buták mint a föld és átmennek a domináns jellemed mellett papucsba,ezért viselik el a hisztijeidet.


De amúgy nem tudom konkrétan milyen mértékű hisztire gondolsz,mert valamennyire mindenki "hisztis",veszekedni is szokott néha mindenki,ez kell is egy kapcsolatban,néha le kell vezetni a feszkót.Ez még nem szokatlan,persze csak akkor,ha te folyton minden kis szaron hisztizel.Nem tudom,hogy lehet elviselni az ilyen embereket,de vannak pasik,akik képesek rá,csak legyen mellettük valaki...

2016. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!