Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tekint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tekint rám ugy mint nőre?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel mar második éve dolgozunk egy helyen, de nekem sokáig volt párom, most egy jo ideje viszont nincs. Nagyon vonzott mar akkor is amikor megismerkedtünk, de en nem tettem semmit, tekintve hogy baratom volt es elnyomtam az érzést.

Jóban vagyunk, habár nem beszelunk sokat, viszont most egy napja elkezdtünk facebookon beszelni, de nem tudom hogyan tovabb.

Az a helyzet, hogy nagyon bejön, rettentően vonz szexuálisan, ilyet meg nem igazán éreztem, de o csak ugy tekint rám hogy egy barat akivel egy helyen dolgoznak. Plusz en elég felénk vagyok, szóval nem is sokat beszelek, kell idő hogy feloldodjak. Valahogy szerwtnem elérni, hogy több legyen, de nem tudom hogy csináljam, mert buliban sosem futunk ossze, randizni meg nem hivhatom el, mert egesz nap együtt dolgozunk, utana nagyon kínos lenne.

Mit tehetnek?



2016. jún. 20. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó kérdés. Próbálj vele flörtölgetni, enyhén apropózni diszkréten.
2016. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sosem flortoltem, nem volt ilyenekre szükségem, szoval azt például hogy csináljam? :D
2016. jún. 20. 22:31
 3/13 A kérdező kommentje:
De egyébként köszönöm a választ :)
2016. jún. 20. 22:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen biztos vagy benne, hogy nem nőként tekint rád? Nem lehet, hogy csak nem akar munkahelyen belül belebonyolodni ilyesmibe, vagy hogy úgy tudja, hogy még mindig ott a párod? Lehet, hogy csak ezért nem úgy közeledik, vagy nem tudja, hogy Te hogy vélekedsz róla, hogyan viszonyulsz hozzá.
2016. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Házi nyúlra nem lövünk.

Ha már egy randira hívás után kínosan éreznéd magad, akkor egy szakítás után mi lenne?

Keress mást

2016. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy mar nincs senkim ez biztos. Baratnom azt tanácsolta, hogy hívjam el sétálni, de nekem ez nem menne, főleg hogyha nemet mond, vagy eljön es tényleg csak barátilag setalgatunk akkor utana nagyon hülyén éreznem magam egesz nyáron, amíg dolgozunk.
2016. jún. 20. 23:03
 7/13 A kérdező kommentje:
egyebkent csak augusztusig dolgozunk együtt, mert nyári munka, szoval annyira nem házi nyúl :)
2016. jún. 20. 23:04
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor augusztusig legyél vele minél többet, próbáld meg elcsavarni a fejét, mutasd ki, hogy igenis érdeklődsz iránta. Aztán vagy összejön valami még mostanában is, vagy majd augusztus után, amikor már nem vagytok "munkatársak". Már persze ha ő is akarja. Egy próbát mindenképp megér, ne hátrálj meg. :)
2016. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Noren1989 ***** válasza:

Legyetek barátok!


26/F

2016. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Találj ki valamit. Pl.: Láttál egy jó kis fagyizót, de nem akarsz egyedül beülni, mert van egy pasi, aki arrafelé jár, és ha meglátna egyedül, biztosan bepróbálkozna.
2016. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!