Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hittem ő az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem ő az igazi?

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok, barátom 26, együtt vagyunk majdnem 2 éve. Az első fél év filmbe illő volt.

Nem rég dologztak nálunk, és jóba lettünk az egyik munkással (24 éves). Megtetszett, bejelölt és beszélgetünk. Most csak ő jár a fejemben. Nem tudom, hogy ez csak fellángolás-e vagy több. Elhívott egy italra, de nem találkoztunk még, viszont neki is van barátnője régóta.

Járt valaki hasonló cipőben?


2016. jún. 21. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, sok kis tini van ilyen helyzetben, akik gerinctelenül a barátjuk háta mögött randit beszélnek meg más férfivel. Gratulálok :)
2016. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt (is) kellene majd megtanulnod valamikor, hogy ha van barátod, értelem szerűen ignorálod a külső ingereket és megpróbálod minden fölös energiád a kapcsolatra fordítani. Ha nem működik vagy már nem úgy érzel és nem is akarod helyrerakni, szakíts és keress mást. De ez tudod mennyire megalázó a párodra nézve? Mintha valami tárgy lenne akit váltogathatsz..És tudom, még nem is fogadtad el azt az italt, de elkezdtél egy olyan férfival beszélgetni aki szimpatikus neked, ergo, hagytad hogy megkedveld, nem zártad le/ki rögtön a fejedből.

Nem akkor leszel igazán boldog, ha megtalálod azt a személyt, aki mellett már nem kívánsz meg mást, mert mindig lesz valaki a párod mellett akit ha jobban megismernél, a kémia eluralkodna rajtad. De nem biztos hogy más is működne az új kapcsoltban.

Vagyis ne a hormonjaid után menj.

2016. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
18 éves kislány még úgyis a puncija után megy, agya az nincs. Nem is értem minek kell neki 26 éves férfi
2016. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja bocsánat! Még csak 18 éves vagy. Akkor nyugodtan. 90%-unk hibát hibára halmoz és azokból tanul. Szóval tombolj, csald meg, aztán majd benő a fejed lágya.
2016. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Edes istenem, munkassal... :'D. Ha egy szellemi szinten allsz valami szakmunkas gyerekkel, akkor inkabb hagyd szegeny pasidat :'D.
2016. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös! Árulj el nekem valamit, ha te úgy is olyan nagyon túlképzett vagy! Ha nem lennének szakmunkások Te miben laknál? Ugye a házakat az ölönyösök építik fel. Vagy mit ennél az étteremben vagy vennél a boltban? Nem csak úgy lesznek az ételek.


Ennyi a véleményem rólad.

2016. jún. 21. 14:14
 7/8 anonim ***** válasza:
:'D. Oke akkor inkabb ne fejtsuk ki, hogy mi mindenki velemenye a baratjuk mellett flortolgeto tinip****csakrol.
2016. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Blade Bone ***** válasza:
#2 Nagyon bölcs vagy. :)
2016. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!