Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló, húszasévei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló, húszasévei közepén járó anyukával randiznátok?

Figyelt kérdés

Kissé szemétségnek érzem a férfiakra nézve, hogy velem együtt jár egy kisgyermek is, mégha imádom is őt.

Ismerkedés stb, puff gyerek. Ezt Ti férfiak is így látjátok?

Mennyire hátrány a gyermek társkeresésnél?El vagyok tévedve, vagy tényleg az?


2016. jún. 21. 22:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem folyton azon járna az eszem, hogy a bunkók tetszenek neki, egytől becsúszott egy gyerek is, engem meg csak azért választott, hogy valaki eltartsa és biztonságot adjon. Tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű, de ez a gondolat úgysem menne ki a fejemből, nem akarnék így élni. Gyereket egyébként sem szeretnék még, ezért ez miatt se. Maximum barátság.
2016. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Tényleg, miért maradtál egyedül kisgyerekkel?
2016. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem igazán lennék elragadtatva.
2016. jún. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én majdnem összejöttem eggyel. Sajnos csak eltartatni akarta magát, pár hét után rájöttem. Azt hiszem emiatt már nem randiznék hasonló helyzetben lévő nővel...
2016. jún. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Szintèn egyedülálló anya vagyok 6 èves kisfiúval.

Szerintem ott kezdődik a gond, hogy sok fèrfi úgy gondolja, hogy esetek nagyrèszèben a nőnek van vmi defektje.. (Tèny sok defektes nő van) nálam az exem miatt volt a válás, fontosabbal volt számára a barátok, majd mikor inni is kezdett és többször kezet emelt rám, akkor vhogy nekem egyèrtelmű volt, hogy inkább maradok örökre egyedül..

Sok fèrfi tart attól, hogy a nő csak eltartatni akarja magát. Meg kell ismerni rendesen milyen az a nő, nekem stabil munkahelyem van, tökèletesen megèlünk a kisfiammal mindenfèle segítsèg nèlkül. Amúgy is spórolós vagyok, azt meg kifejezetten útálom ha meg akarnak vásárolni. Minden mentalitás kèrdèse, nem attól függ, hogy van-e gyereke vagy sem, mert bárki kerülhet ilyen helyzetbe. Itt a nőt kell megnèzni, mert sol egyedülálló van gyerek nèlkül, aki a pènzt nèzi, nem azt, hogy te milyen vagy. Esetleg alig várja, hogy bebiztosítsa magát egy gyerekkel. Nos egyedülálló anyuka nem fog azonnal újabb gyereket akarni. Legalábbis normálisèknál így van.. :)

A másik rèsze, hogy nem szeretnènek a második helyre kerülni a fèrfiak a gyerek miatt. Ez hülyesèg. Legalábbis nálam igen. Nem lehet egy fèrfit meg egy gyereket ugyanúgy szeretni. Egy fèrfit úgy szeretek mint egyetlen fèrfit, a fiamat úgy meg mint az egyetlen gyerekemet. Szintèn van fontossági sorrend.. Ha pl a fiam újabb reklámban látott játèkot akar megmutatni, amit láthatok kèsőbb is,de mondjuk a párommal kettesben vagyunk, akkor kèsőbb nèzem meg a reklámot. Viszont ha a fiam annyira beteg, vagy neki akkor ott jobban kell a segítsègem odamegyek, mert azt a nèhány percet a párom is meg tudja várni. Szerintem itt sehol nincs olyan, hogy a fèrfi háttèrbe szorulna...

Nem csak anyának kell maradni, hanem nőnek..Csak ezt sokan elfelejtik. 27 èvesen ugyanúgy adok magamra, mint a fiam előtt. Nem savanyú Juli vagyok, és nem úgy állok a gyerekemhez, hogy jaj èn picike kisfiam.. tudom furán hangzik,de szeretem, imádom, de èn nem csak anya vagyok. Szeretek izgalmasan èlni, ebben egy gyerek nem akadályoz. Sőt ugyanolyan mint az anyja :D Nem fèltèkeny egy fèrfire sem, sőt örülne nagyon ha lenne kapcsolatom.

Az meg szerintem megint èletkor kèrdèse, hogy a fèrfiak igy állnak a gyerektèmához... 30 körülieknek egyáltalán nem gond. A tapasztalatom szintèn ez.. Volt bőven jelentkező, és nem csak szexre.. Nekem nem sürgős, hogy kapcsolatom legyen. Nem fogok rátapadni azèrt vkire, hogy csak legyen vkim..

Kèrdező ne add fel, maradj vidám, szórakozz, legyèl csinos, mert a való èletben nem igazán kerül hátrányba egy nő azèrt, mert gyereke van. Saját és ismerettsègi körben is ezt tapasztalom, meg van annyi fèrfi ismerősöm, hogy egyiket se zavarja ha a nőnek van gyereke.


Ja és az exemmel termèszetesen nem szerepel az èletünkben. Apaság kimerül nála a gyerektartásban. Tehát èn azt sem hallom, hogy mi van ha az exem újra kèpbe kerül.. Nem kellene, örülök, hogy vège :)


Bocsi, ez hosszú lett :)


27/N

2016. jún. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
*exem.
2016. jún. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Van aki direkt egyedülálló anyukát keres:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. jún. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
28 vagyok és én nem vállalnék be egy ilyen kapcsolatot. Leginkább talán azért, mert jómagam is még kicsit gyereknek érzem magam, nagyon hirtelen jönne a váltás. Meg aztán nem tudom, hogy milyen lenne egy másik férfi gyerekét nevelgetni.
2016. jún. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Érettségi után ismertem meg a gyermekem apját, nagy volt a szerelem. Pár év után összeköltöztünk, még pár év után teherbe estem. Mire megszületett a kicsi, már kimerült a kapcsolatunk. 1 éves volt a fiam, mikor elköltöztem vele albérletbe.


Értem, és köszönöm a válaszokat!

2016. jún. 22. 07:03
 20/25 anonim ***** válasza:
inkább olyan férfiak esetében lesz nagyobb esélyes, aki szintén elvált, s van már gyereke. ő tudni fogja, hogy ez mivel jár, s hogy nem feltétlenül defekt miatt vagy egyedül.
2016. jún. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!