Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezen túllendülni? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezen túllendülni? L

Figyelt kérdés

Adott egy srác, akivel barátok voltunk, de közben mégsem azok. Nem történt semmi, de megvolt és meg is van még a vonzalom köztünk.


Az, hogy mára nem tartjuk a kapcsolatot, nekem rosszul esik. Kicsit megszerettem. Az elején minden mást volt. Folyatosan keresett, érdeklődött. Mára csak akkor beszélünk szinte, ha összefutunk valahol. Akkor az a jelszó, hogy nincs ideje, miközben mint ismeretes, mindenkinek arra van ideje, amire avagy akire időt akar szakítani.


Nem vagyok közömbös számára, de erre most nem térek ki, mert nem lényeges a kérdésem szempontjából, meg nem is akarok kisregényt írni feleslegesen.


Rossz ez. Mert még vannak érzelmeim. Beteljesületlen az egész. Nem látom értelmét, hogy kimutassam, ez nekem rosszul esik. Viszont volt, hogy nem tudtam leplezni.


Hogyan viselkedjek vele?

Nem akarom megjátszani magam, nem szoktam. De azt se akarom, hogy lássa, bánt a dolog.


Nem hittem volna, hogy így végezzük...


2016. jún. 22. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Túl sokáig húztad, közben vagy talált mást vagy belefáradt a "harcba". Szerintem még egy komolyabb beszélgetést megérne szemtől szembe a dolog, hogy elmondanád neki mit érzel iránta, nagyon kedveled de fáj, hogy ennyire figyelmen kívül hagy. Mondja meg őszintén, hogy van-e értelme vagy felejtsd el. Mit szeretne? Ebben az esetben úgy tűnik rajta áll a vásár.

Egy dologra figyelj, ha nem akarsz egy eldobhatós kis használati cikk lenni akkor azért tartsd a távolságot kis ideig úgy is, ha "igent" mond.


Szerintem egyébként kár a gőzért. Nekem is van egy ilyen csaj, nagyon akar valamit, egyszerűen nem érti meg, hogy én nem szeretném és nem akarom megbántani, inkább figyelmen kívül hagyom ha van rá lehetőség. Talán határozatlan ideig szexbe belemennék vele, de komolyabb kapcsolatba nem, mert idegesít, értetlen és néha agresszív is.

2016. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"mindenkinek arra van ideje, amire avagy akire időt akar szakítani."

Ez nincs így.

Mond meg neki, akarsz tőle valamit.

2016. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!