Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik úgy érzik azért nem igazán van esélyük kapcsolatra, mert otthonülősek és azok is maradnak?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 22:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondom, hogy nincsen esélyem kapcsolatra, de azt érzem, hogy bekorlátozza a lehetőségeimet az, hogy otthonülős típus vagyok, és nincsen igazából olyan szociális köröm, ahol jobban menne akár az ismerkedés, vagy akár az hogy valakivel buliba elmenni csajozni meg hasonlók. Na meg a nőknek általában jobban bejön egy olyan hapsi, aki a társaság középpontja meg sok haverja van.

20/F

2016. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen

25/n

2016. jún. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok otthonülős, viszont egyre inkább nincs kivel elmennem ide-oda. Várom a jelentkezőket! :D 21/L
2016. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem akarok az maradni, de sajnos jelenleg ez a helyzet áll fenn, nincs kivel kimozdulnom vidéken.

19L

2016. jún. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Senki ne üljön otthon, mert az éjjel soha nem érhet véget...
2016. jún. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, de lehet változtatni, csak ki kell lépni a komfortzónából. Az, hogy pillanatnyilag így érzek nem fogja befolyásolni a jövőmet, szóval akármennyire is szeretek otthon lenni, megpróbálok másképp viszonyulni hozzá. Nem megváltozok, nem vesztem el vagy alakítom át önmagam azzá, aki nem akarok lenni, csak átgondolom, hogy érdemes-e egyedül lennem. Tegnap kimentem a meccsre szurkolni, pedig nem rajongok a tömegért, mégis nagyon jól éreztem magam, mikor Pesten ezrekkel mentem végig a körúton és találtam hozzám hasonlóakat. Fesztiválokra is megyek, ismerősökkel táborozni, Balatonra, stb., új kapcsolatokat alakítok ki. És higgyétek el, rengeteget segít. 20/l
2016. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én is otthonülős vagyok és neten ismerkedtem meg az otthonülős barátommal. :D mondjuk a szerencsén múlott, mert nem társkeresőn vagy hasonlón ismerkedtem meg vele. ha nem lett volna szerencsém, akkor biztosan nem lett volna még senkim.
2016. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!