Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év körüli lányok! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok! Titeket mennyire zavar, ha a pasitoknak nincsen kocsija meg ilyesmi?

Figyelt kérdés
Van egy velem egyidős lány, aki tetszik. Tudom, hogy az előző pasijai idősebbek voltak pár évvel, volt kocsijuk, egyiknek saját lakása is. Én meg anyámmal élek és nincs kocsim, nem is lesz még egy darabig. Meg egyébként én telepi vagyok, ő meg szép, kertvárosi részen él (Bp.) Félre ne értsétek, nem ilyen pasiváltogatós, pénzéhes lány, de attól még félek, hogy úgy általánosságában ezt egy visszalépésnek élné meg, ha velem jönne össze, mert ugye én fiatalabb is vagyok a korábbiaknál, meg nincs annyi mindenem, ahogy azt leírtam már, ez pedig éretlenséget tükrözhet. Ti hogy éreznétek a lány helyében egy ilyen pasival kapcsolatban?

2016. jún. 26. 19:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen nem érdekelt kinek mije van, de úgy 25-26 körül talán, mikor már kezdett kibontakozni hogy megszakadok 2 szatyorral meg gyerekkel a karomon és nem telik semmire a lakáshitel miatt, akkor megértettem miről is szól ez az egész.
2016. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én köreimben ciki, aki kocsival jár. Ez teszi tönkre a belvárost, hogy tele van autóval. Szerintem idióták járnak vele, akik nem fogják fel mennyit ártanak.
2016. jún. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Jól fizető szakmám lesz, meg azért nem akkora a különbség. Főleg inkább arra voltam kíváncsi, hogy az ELŐZŐ párjai után mit gondolna rólam. Nem paráznék (annyira), ha a korábbiak nem lettek volna tehetősek. Csak gondolom ha megszokta, akkor én egy visszalépés lennék számára, vagy nem?
2016. jún. 27. 00:39
 14/18 anonim ***** válasza:
47%

"Szerintem idióták járnak vele, akik nem fogják fel mennyit ártanak."


En azert jarok vele mert nem birom a tomegkozlekedest es mert sokkal olcsobb mint a meregdraga berlet. Szerintem az emberek tobbsege is igy van.

2016. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
Ismeros helyzet kerdezo. Hidd el, ha ki se mondja, igy erez, hogy egy visszalepes. Tapasztalatbol beszelek...
2016. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%

A mostani páromnál zavarna, ha nem lenne autója, mert akkor alig tudnánk találkozni, busszal kb 3 óra az út, míg kocsival 1.

Viszont nem maga az autó léte érdekel, hanem hogy el tudjak jutni hozzá, az exemmel egy városban laktunk, pont nem érdekelt, hogy van-e kocsija vagy nincs (nem volt)

Pesten konkrétan feleslegesnek tartanám az autót.

Ami ilyen autó-téren taszít, és szerintem nagyon gáz, az az, ha valaki az apuci-anyuci által a segge alá tolt kocsival menőzik, az ízléstelen "tuning", a smoke&charm, és az, ha úgy van autója, hogy utána nincs pénze karban tartani, és csörög-zörög-csattog meg rohad.

Ha nincs kocsi, az nem gáz, amíg van más alternatíva átmenni egymáshoz.

22L

2016. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#14 Bocs, de csak megerősíted, amit írtam. Egy autó éves költsége jóval több, mint a bérleté. Számolj bele mindent az autó árát, vizsgáztatást, biztosítást, gumicserét, mindent. Egy éves bérlet budapesten 114 ezer. És pont ez az iszonyú sötétség, az ilyen megszólalások, hogy nem bírom a tömegközlekedést. Hát baromi nagy kín, hogy állnak még melletted más emberek is, esetleg hozzád érnek, ha tömeg van. Elviselhetetlen. Megoldás: szennyezzük tele a várost zajjal és mocsokkal, nehogy kilehessen ülni egy kávézóba, nehogy kilehessen nyitni az ablakot, nehogy rendes közösségi terek legyenek a terek autópálya helyett, és milyen klasszak a fekete házfalak, és az többi ember egészsége is semmi és építtessünk utakat, parkolóhelyeket parkok helyett. És ez azért mert te "nem bírod a tömegközlekedést".


Az én szememben ultra gáz ez a dolog. Tényleg annak a példája, hogy hogyan jönnek létre rossz dolgok az emberek nem odafigyelése, érdektelensége miatt. Ráadásul ahogy nézem az arcokat bezárva a dobozaikba... Szörnyű látvány.

2016. jún. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
52%
Egy igazi nõt nem fog érdekelni hogy mid van ha szeret. A feleségemet most vettem el 6 évvel idõsebb tõlem.. se kocsim se hàzam mégis imádjuk egymást amugy 25 vagyok
2016. okt. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!