Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti képben vagytok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti képben vagytok, hogy mennyit keres a párotok?

Figyelt kérdés

Olyanoktól kérdezem, akik nincsenek közös kasszán, nem is élnek együtt, csak "járnak".

Ti tudjátok, mennyit visz haza a másik? Rákérdeztetek, vagy magától mondta? Ha nem tudjátok, akkor nem is érdekel, vagy csak nem akartok rákérdezni?


2016. jún. 27. 11:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nálunk teljesen természetes volt, hogy ilyesmiről is beszélünk, ez elejétől fogva. Közös nyaralás esetén pl természetes, hogy átrágjuk, hogy ki mennyit tud félretenni. Ugyanígy természetes, hogy én hamarabb kapok fizetést, tehát sokszor én vásárlok be neki - hó végén meg ő nekem... :) Nagyjából mindig tisztában vagyunk vele, mennyi pénze van a másiknak, ezek miatt. Mostanra (másfél év után), általában el is újságolja, mikor megjön a fizu, hogy mennyit kapott. :)

Természetesen elszámolással nem tartozunk egymásnak. Sose jutott eszembe megkérdezni, hogy de mire fogyott el a pénze, amikor azt mondja, nincs. Ő se kérdi tőlem.

2016. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én tudom, meg ő is. Mi elmondtuk egymásnak. Azokat is elmeséli, ha valami ad hoc fizetést kap, de ezeket nem tartom fejben. Azt tudom, mennyi az alapfizetése. Nekünk ez nem volt érzékeny téma, végülis lassan együtt fogunk élni.
2016. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tudom, mi ezen akkora titok?
2016. jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tudom a kezdetektől fogva. Azt hiszem, a második vagy harmadik hónapja jártunk, amikor megtudtam, mennyit keres. Segítettem is neki jobban beosztani a kedves kis adóssága miatt. Amikor állást vált, megkérdezi a véleményem, beszélünk arról, mennyiért lépne tovább, stb. Minden ilyen pénzes kérdést meg szoktunk beszélni, főleg most, hogy egy hosszabb nyaralásra megyünk. Nem tartozunk egymásnak elszámolással, de segítünk és észhez térítjük a ,másikat, ha esetleg elszaladna a ló.
2016. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

igen tudtam mennyit keres és ő is, hogy én mennyit...


23F

2016. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igaz, mi házasok vagyunk már rég óta, de külön kassza és soha nem tudtam, mennyit keres.
2016. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

bármelyik komolyabb kapcsolatomban tudtam, mennyit keres a másik, és rólam is tudták, én mennyit.


abszurd számomra, ha valakik együtt élnek/házasok, de nem tudják a másikról :D persze az dolguk, de nekem elképzelhetetlen.

2016. jún. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!