Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomból nagyon jó pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomból nagyon jó pasit lehetne faragni, de nem túl kitartó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony, és örülnék neki, hogyha egy kis izmot növesztene magára. Ezenkívűl élek halok a borostás pasikért, de neki egy darab szőzszála sincsen. Mit tegyen, hogy olyan legyen külsőleg, akiért oda vagyok. Belsőleg imádom, soha le nem cserélném, de külsőleg gyakran megkívánok másokat mellette. Bosszant, hogy én sokkal jobb csaj vagyok, mint ő pasiban, ezt ő is tudja, de nem tesz azért, hogy "egy szinten" legyünk. Tőlem sokkal (már bocsánat) de csúnyább lányoknak is jobb pasijuk van, és ez így 2 év után már zavar. Most 24 éves, most kéne a fénykorát élnie, de nem:( Segítsetek!!!
2016. jún. 27. 16:32
1 2 3
 1/22 cukilányka 0.0 ***** válasza:
74%
Próbáltad már lánynak öltöztetni? Smink esetleg? Lehet, hogy mégis jobb csaj pasiban, mint te. :)
2016. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szakítsatok. Ő is jobban fog járni így, hidd el.
2016. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Hagyd ott pls, tegyél meg egy ekkora szívességet neki!
2016. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
56%
Tegyél te érte, hogy egy szinten legyetek, vagy szakitsatok.
2016. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Azt szokták mondani, hogy ha szerelmes vagy, - amit a leírtak alapján kétlek,- akkor akármilyen hibája van a barátodnak, azt elfogadod úgy ahogy van és nem látod problémának mert azt is szereted rajta. Vagy legalábbis a barátodat jobban minthogy fent akadj a hibákon. Én eddig mindig ezt tapasztaltam.
2016. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas. Szőrszàlakon múlik? Hogy lehet valaki ennyire sík? N32
2016. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

nyugi babám, nem vagy jobb csaj, sőt sokkal rosszabb vagy, mert ő van egy sekélyes pinával, aki rákíván mindenkire.

de nyugi! talál magának megfelelő lányt, te meg járhatsz egy izmos/szörös palival! hajrá!

2016. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Életem társának kajla fülei vannak és kissé nagy orra. A vihar veri a valagához a nadrágot, olyan vékony. Sokszor szellent, amit rohadtul viccesnek talál, én kimondottan nem, egyébként életemben az első olyan férfi aki nem a zsánerem volt, mégis durván rá vagyok kattanva. Soha nem akarnám megváltoztatni, mert amikor először megláttam, elhagyott a józan eszem. Miért akarnám, hogy más legyen?


Ja, egyébként sokkal jobb nő vagyok nők között , pedig nagy a fenekem, sokszor gáz a bőröm, olykor értetlenkedem és reggelente nekem is büdi a szám....;)


Szerintem válassz mást. Valami tipikus jónőhöz való istenkirályt, talán észre sem fogod venni, mikor szép lassan, sumákolva vagy akár nyíltan elkezd megváltoztatni olyanná, amilyennek képzeled magad.

2016. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az nem úgy van,hogy na fogom magam és izmokat növesztek, főleg, ha olyan alkatú mint én, szálkásodni szálkásodok,de tömeg nem nagyon jön fel. Zabálhatok bármit, sajnos nem hasznosítom az ételt. Más elsétál a cukrászda előtt, hopp felugrott 2 kg, én megeszek vagy 4-5 szelet sütit, hmm, semmi, de jó már :( Meg az az utolsó mondat,hogy most kéne a fénykorát élnie... Honnan veszed,hogy nem a fénykorát éli, hogy így érzi jól magát a bőrében? Vagy szerinted akkor érné a fénykorát,ha olyan külsővel rendelkezne, amilyenné te akarod formálni?
2016. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp kezdd el önmagadat fejleszteni, mert ez szánalmas. Kicsit fényezd az elméd, és tanuld meg, mit jelentenek a valódi értékek, illetve valakit megbecsülni. Jelenleg rettenetesen sekélyes vagy.

Ha szereted, fogadd el párodat olyabnak, amilyen. Ha nem megy, akkor szakíts vele.

2016. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!