Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomból nagyon jó pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomból nagyon jó pasit lehetne faragni, de nem túl kitartó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony, és örülnék neki, hogyha egy kis izmot növesztene magára. Ezenkívűl élek halok a borostás pasikért, de neki egy darab szőzszála sincsen. Mit tegyen, hogy olyan legyen külsőleg, akiért oda vagyok. Belsőleg imádom, soha le nem cserélném, de külsőleg gyakran megkívánok másokat mellette. Bosszant, hogy én sokkal jobb csaj vagyok, mint ő pasiban, ezt ő is tudja, de nem tesz azért, hogy "egy szinten" legyünk. Tőlem sokkal (már bocsánat) de csúnyább lányoknak is jobb pasijuk van, és ez így 2 év után már zavar. Most 24 éves, most kéne a fénykorát élnie, de nem:( Segítsetek!!!
2016. jún. 27. 16:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem nem neem...rohadjál meg ez nem szerelem!
2016. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A fénykorát akkor élné, ha szellemileg egyenrangú társa lenne. Így csak szenved, és maga sem tudja megfogalmazni, hogy pontosan miért is. Nem leszel vele egy szinten soha. Ahhoz ennél több kéne fejben. 2 évet pocsékolt el az életéből egy gumibabára. Kár. Nem irigylem, amikor ráeszmél, mekkora űr tátong odabent. :(


Bárcsak segíthetnék neki és belinkelhetném neki ezt a kérdést!

2016. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudod min röhögök 5 perce? Hogy ő tud izmot növeszteni és szakálla is lehet, de veled mi lesz? Agyat nem lehet növeszteni, ha megfeszülsz se :DDDD
2016. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Költőnő? ***** válasza:
100%
És van, aki ezt 24 éves fejjel ezt így komolyan is gondolja. Te jó ég.
2016. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én is meglepődtem hogy 24 éves...
2016. jún. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nagyon vékony, és örülnék neki, hogyha egy kis izmot növesztene magára. Ezenkívűl élek halok a borostás pasikért, de neki egy darab szőzszála sincsen. Mit tegyen, hogy olyan legyen külsőleg, akiért oda vagyok. Aha. Még oké,izmos lehet,de szakállat?Ha nem nő,akkor az nincs,és ennyi.te nagyon nagyon eszetlen lány lehetsz,meg se érdemled a fiut :D Sokkal jobb csaj vagy tőle,persze...csak eszed nincs egy szál se,kusszál akkor oda valami 2ajtós szekrényhez,az majd jól néz ki melletted,meg esetleg még jól pofán is ver ha hülyeségeket beszélsz..gáz. Ő tegyen azért hogy tetszen neked xd ne növesszen még egy fület esetleg?
2016. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"Soha le nem cserélném"... jah. Csak úgy beszélsz róla, mint egy kocsiról. Jól nyomul, belülről okés, le kéne festetni, meg kéne még egy napfénytető...

:((( és 2 évet már rád pocsékolt! :((( Szerencsétlen!

2016. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom elhinni, hogy vannak ilyen lányok... Most elszégyelltem magam, helyetted is!

Szánalmas vagy és undorító. Hogy mit tegyél? Azonnal hagyd el, megadva szerencsétlen barátodnak az esélyt arra, hogy egy normális, igazi nőt találjon maga mellé. Ennyivel tartozol neki, ha már 2 évet elszívtál az életéből. Ha neked a borostás és izmos pasik jönnek be, akkor miért kezdtél vele?? Úgy beszélsz róla, mintha valami tárgy lenne, ami belül tök jó, de kívülre kéne még ez-az.. Ha tényleg szeretnéd, akkor nem akarnád megváltoztatni, hanem elfogadnád úgy, ahogy van!

És nehogy azt hidd, hogy jobb vagy bármelyik csajnál is.. Mert a külsődet b*aszhatod belső nélkül, már pedig neked rohad a belsőd! És agyad is annyi, mint egy marék szárított lepkének. Szégyellheted magad!

2016. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

és még valaki meglepődik.. ha egyesek kiábrándulnak a női nemből.


Most gondoljatok bele, hogy a kérdezőt kellene elviselni naponta meló után... a többség szerintem eret vágna 2 nap múltán.

2016. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ő lesz életed szerelme :D

Én ha szeretek valakit, akár csak barátként is a belseje megjavítja őt. Hát még ha szerelmes vagyok...

Úgy szeretem ahogy van, nincs egy apró dolog se amit megváltoztatnék rajt. És nem is azértr, mert elfogado ma hibáit, hanem mert szeretem a hibáit. Serintem keresgélj tovább...

Én egy teljesen átlagos srácba szerettem bele. Már mielőtt igazán megismertem volna a belsejét tetszett, pedig nem egy adonisz. (ösztönös vonzalom volt iránta :) Amikor megismertem, pedig beleestem. Napról napra jobban.

Kicsit talán felszínes vagy ...

2016. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!