Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Népszerü lettem badoon, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Népszerü lettem badoon, pedig tegnap regisztráltam?

Figyelt kérdés

mégse akar senki levelet irni, de azt irja elértem a heti népszerü profilt, akkor ez minek a hibája, ha nem irnak ?

F


2016. jún. 28. 16:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Eddig már látták páran a profilomat, meg tetszikeltek
2016. jún. 28. 16:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elején mindenkinek magas a népszerűségi indexe. Amúgy pocsék a rendszer, én nemrég töröltem magam onnan.
2016. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát elég gagyi a fizetős része
2016. jún. 28. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, pár hét és majdnem minden fizetős lesz, az elején még dőzsölés van, de ez hamar lekorlátozódik. Utána már keresésben sem tudsz úgy szűrni, azért is fizetni kell majd.
2016. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Zsidók. Nem értem, miért korlátozzák ebben is az embert hogy társat találjon
2016. jún. 28. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ők pénzt akarnak keresni. :-) Kb. 10 éve még nem voltak ennyire elszállva maguktól, még megvan az az oldal is, ahol én anno megismertem az exemet, most sokkal több funkcióért kell fizetni, mint akkor.
2016. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az elején népszerű leszel, mert megnéznek mint új regisztrált tag, de aztán alább hagy :D


legalábbis nálam ez volt! ha nem lépsz be mindennap 5x, le fog zuhanni az értékelésed.

2016. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!