Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van párom, akit szeretek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van párom, akit szeretek, akkor álmomba miért fekszek le vagy csókolózok mással?

Figyelt kérdés
Volt, aki ismerős volt, de volt, aki nem.
2016. jún. 29. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleget szexeltek? Illetve neked elég?
2016. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen van összekötettés álmok és valóság között.

Nekem pl voltak olyan extrém álmaim... hogy!!!

Olyanok ahol nőkkel csinálom, brr...

2016. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az erotikus álmok mást is jelenthetnek, nem csak azt, hogy másra vágysz. Olvass utána az álmoknak (ne álmoskönyvben), én most olvasok egy könyvet az álmokról, érdekeseket írnak, ezt a témát mondjuk az a könyv csak kis mértékben érinti, de vannak más szakirodalmak is.
2016. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan már! Férfi embernél ez normális. Nekem is van barátnőm, aktív a szexuális életünk mégis sokszor foglalkoztat a gondolat, hogy milyen lehetne még ezt, meg azt a nőt megdugni.
2016. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!