Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol érdemes ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés
Most költöztem haza suli után. Még nincs munkám, se hobbim, se barátaim. Hová kellene mennem ismerkedni? Nem vagyok a bulizós típus. 21/L
2016. jún. 29. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Pesti vagy?
2016. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csajként mindnhol van esélyed.


Srácként sehol.

2016. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pesti, Miskolc mellett lakok
2016. jún. 29. 22:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Lillafüreden neked!
2016. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Interferencia ***** válasza:
Avas.
2016. jún. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gábor19... ***** válasza:
Strand, konditerem, park, fesztiválok, buszmegálló...
2016. jún. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
velem lehet :D ;)
2016. jún. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod velem is :) Bizonyàra feltünt a főutca tele lett kiülős helyekkel ott szembe jöhet veled a nagy Ő. Aug 20strandot nem ajànlom sok a gyanus alak. Mostanàban élelmiszer osztàlyon is szoktam Tesco Spar ha valamit nem (akarok talàlni) ..."Te biztos nagyon ügyes làny vagy a konyhàban is meg tudnád mondani mi merre van..." csipetke tesztat kerestem akkor jött az 5let.
2016. júl. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!