Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én sajnálom a csúnya fiúkat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én sajnálom a csúnya fiúkat?

Figyelt kérdés

25 éves nö vagyok.

Megszoktam nézni a fiúkat természetesen, és gyakran látok olyan fiúkat, facen sokat, de lehet utcán is, akik valljuk be csúnyák.

Persze lehet mondani, hogy relatív a szépség, meg belülről fakad, de ránézel és "uhh", lányos arcú, vagy csak esztétikailag ronda.

Ilyenkor elszokott kapni a sajnálat, hogy ugye a fiúk szeretnek szép lenni, meg ilyenek, de hát ők rondák, és ki vannak éhezve a szeretetre, csak nincs aki velük legyen, mert semmilyen szinten se vonzóak. Még a szűz csajok is elkerülik, akik kanosak.

Sajnálom őket, mert nem tehetnek erről, azok kevesek közé tartoznak, akik minimálisan se szépek, rondák. Látott már ilyet mindenki.

Csak én szoktam őket sajnálni nöi szemmel?

+ Am van aki fél, hogy ha lánya lesz, objektív szemmel nézve ronda lesz?


2016. júl. 2. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy érzem a lányokkal kapcsolatban.
2016. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, de annyival több olyan sokkal sajnálatra méltóbb dolog van a világon (otthon nélküli emberek, megkínzott állatok, terroristák által felrobbantott emberek) hogy az ember lelke megkeményedik, és hacsak nem ismeri, nem fontos neki az a csúnya fiú, nem fog rajta órákat sajnálkozni.
2016. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom őket mivel én is az vagyok.
2016. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sztem a ronda, de 180 feletti srácok nincsenek annyira rossz helyzetben, mint az alacsony és bármilyen arcú srácok.

A rondaságból lehet sikket csinálni: szemüveg, frizura, arcszőrzet, öltözködés(pl. egy vassal kivert bőrcucc jobban áll egy rusztikusabb archoz, mint egy J.Bieberhez)

2016. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egesz jol atmasoltad a szoveget de annyit javitanek hogy a lanyokra nem mondjuk hogy kanosak
2016. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ritka egy ronda nő lehetsz! (belsőleg)


Miért kéne őket sajnálnod?


Én szép lánynak tartom magam, de azért mert meglátok egy csúnya embert, nem nézek rá lesajnálóan.

Miért tenném?



Te ettől szebbnek vagy jobbnak érzed magad, hogy másokat sajnálhatsz?

2016. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet az a csunya srac emberileg sokkal kulonb nalad. Egyebkent o valasztotta ezt, nem ad magara, neki a sajat kulseje nem fontos, ennyi az o dontese. Es lehet egy srac barmilyen csunya ha foglalkozik a kulsejevel es tesz erte ki tud magabol hozni legalabb egy atlagos kulsot.
2016. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem vettétek észre az iróniát? egy fiú kiírta h sajnálja a ronda nöket. de ki dönti el hogy ki ronda és ki szép?! :-D

külsöleg szerintem nagyon szép lány vagyok, belsöt illetöen kicsit hisztis.

2016. júl. 2. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!