Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok féltékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny? Vagyis irigy?

Figyelt kérdés

A férjem Olaszban,ma mentek a tengerpartra pihenni.

Én pedig erre féltékeny vagyok!Nem rá,hanem ara,hogy ő

mehetett,én meg itthon presvedek.....


2016. júl. 3. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az irigység sosem jogos. Egy érzés, amin vagy túl tudsz lépni vagy nem. Kérdés miért tespedsz otthon? Ha te tehetsz róla, akkor a te bajod és ne hisztizz.
2016. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

miért van ott? ha munka miatt, akkor nem értem miért baj, természetes,hogy ha már ott vannak megnézik a várost és esetleg a tengert is.

ha nyaralni van, akkor meg szintén nem jogos a féltékenységed, miért nem mentél te is?

de ha már így alakult, ne tespedj otthon, hanem menj el, mozdulj ki otthonról. akár barátnőkkel,akár egyedül.

2016. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Munka.Én kimozdulok.De az nem,az.Mennék én is a tengerre,9 éve nem voltunk,ez van.Terhes vagyok,gondolom ezért

vannak ezek az érzések.

2016. júl. 3. 09:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha megjön, menjetek együtt is valahová. Nem tudom, hányadik hónapban vagy, de mi néha leugrunk a Horvátországba, ott keresünk szállást 1 éjszakára. Nem olyan drága, főleg ha viszünk enni-inni. 2 nap strandolás, olvasás, pihenés :-)
2016. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Neki is kell néha a szórakozás,nem csak a hormonzavaros hárpia otthon és a meló.
2016. júl. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
gondold magad az ő helyzetében. a tenger közelében vagy munka ügyben. munka után nem mennél le egyet fürdeni, hogyha már úgy is ott vagy? dehogynem. szóval ne irigykedj, te is mennél ha ott lennél
2016. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy pihen, regenerálódik, hogy tudja végezni a munkáját és figyelmeztesd, hogy vigyázzon, ne égjen le!
2016. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm és hárpia nem vagyok,mert neki nem szólok semmit,

neki pontosan azt mondom,vigyázzon magára...

CSak magamban őrlődök.

2016. júl. 3. 10:22
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Te rosszul érzed magad, mert a férjed jól érzi magát. Hát, érdekes...
2016. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Érzékenyebb vagy most. Hazudik aki azt vallja, hogy a terhesség csupa boldogság, emberek vagyunk és igen rosszul viseljük a lemondásokat. Beszéld meg vele, hogy majd vigyen el téged is valahova.
2016. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!