Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pártok egyedül is megy ide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pártok egyedül is megy ide oda vagy csak veletek?

Figyelt kérdés

Ismerek egy part akik mar nincsenek egyutt de mikot egyutt voltak a fiu sehova se ment a baratnoje nelkul a lány meg csak suliba ment a fiu nélkül....szerintem ez nem normalis.

Kell külön élet és igenis nem kell mindig a másik seggebe lógni.

Szerintetek?


2016. júl. 5. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is! :)

Természetesen kellenek azok a külön utak. Nem kell mindig összenőve lenni, vagy kalitkába zárni a másikat.

2016. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi csinálunk külön programokat (természetesen a munkán kívül is). Igaz, mi együtt élünk (feltételezem a szóban forgó pár még a szüleivel élt). Nekünk így jó, kell egy kis "magánélet". Sőt a gyerekünk nélkül is csinálunk programokat.
2016. júl. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is kell az hogy külön is töltsünk időt. Nekem is vannak barátnőim a páromnak is vannak haverjai. Mindketten ismerjük egymás barátait ha ilyen nagyobb összejövetelt csinál a párom arra el szoktam menni én is de amikor pl kanbuli van akkor nem hív, de ha hívna se mennék el nem kellek én oda. Ugyanígy ha én megyek el a barátnőimmel szórakozni nem akarom hogy a párom velem legyen mert tudom hogy csak végig unná az egészet, vagy ha nem is unná végig akkor sem tudnánk úgy beszélgetni a csajokkal mintha nem lenne ott. Nagyon szeretem a páromat és megbízom benne ugyan így van ez fordítva is. Az nagyon rossz ha az ember teljesen megszűnik önmaga lenni és csak a párjával együtt bír létezni, hiszen ha netán valami miatt vége a kapcsolatnak akkor sokkal nehezebb abból talpra állni utána. Ráadásul én baromira romantikus alkat vagyok és szeretek sok időt együtt tölteni a párommal, de megbolondulnék, ha nem csinálhatnám a saját kis dolgaimat egyedül. Mondjuk ez valamilyen szinten egyéniség függő is. Ha két ember ilyen szintű függés mellett is jól tudja érezni magát és normálisnak tartják végül is az is elfogadható.

22/L

2016. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek is mondják, kell a külön töltött idő, a saját tapasztalatomból tudom. Exemmel minden hétvégén egymásnál voltunk (100 km re laktunk egymástól) , és nem volt egy hétvége kihagyás sem, eleinte jó volt amíg dúlt a nagy szerelem, de a kapcsolat végefelé már egyre inkább unalmas volt minden hétvégét együtt tölteni, ő nem tudott a barátnőivel nagyon találkozni, és én is szívesebben lustultam volna otthon egymagamba, már sokszor. Részben aztán emiatt is lett vége, mert elunalmasodott a kapcsolat, aztán az exem belezúgott egy másik fiúba, és kampec.
2016. júl. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kinek mi az igénye. Néha szoktunk egymás nélkül lenni, de az nem olyan, nekem a barátnőkkel együtt töltött idő alatt is hiányzik a párom, és nem tudom olyan felszabadultan és jól érezni magam, mintha ő is ott lenne. Ahogy ő is, akármikor elmegy nélkülem valahova, folyton ír meg hívogat, hogy de hiányzom neki és jobb lenne, ha én is ott lennék- nem muszájból, én olyankor teljesen békén hagyom, ez teljesen önkéntes alapon működik.

Együtt élünk, de nekem speciel a munkahelyemen töltött idő bőven fedezi az igényem a "külön életre", kifejezetten rosszul érzem magam, ha pl egy hétvégére hazautazok a szüleimhez és nem találkozunk két napig. Vagy nemrég barátnőkkel mentem egy hétvégére a Balatonra, nagyon szép volt, nagyon jó volt, de közel sem volt olyan jó, mintha a párom is ott lett volna.


Ez szerintem mindenkinek attól függ, hogy mennyire van igénye, nyilvánvalóan nem lehet mindenki ugyanolyan, a fontos igazából csak az, hogy a pár "együttlevési-igénye" azonos legyen, egyébként meg az egyik fél azt érzi, hogy a másik megfojtja a ragaszkodásával, a másik meg ridegnek és elutasítónak találja az egyiket. Mi jól érezzük magunkat egymás seggében lógva már több éve, és hiányzik, ha nincs így, de sok olyanról tudok én is, akiknél ez az őrületbe kergetné őket.

2016. júl. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is kellenek külön programok :) évkozben barátommal amúgy is csak hétvégente találkozunk, akkor ő hétközben találkozik a barátaival én meg olyankor úgyis együtt vagyok az én barátaimmal a suliban. De pont most volt az az eset, hogy mondtam barátomnak, hogy hétvégén mamámhoz megyek, ő meg mondta hogy rendben, akkor ő meg találkozik a haverokkal és tegnap mesélte hogy haverjai megkérdeztek, hogy én miért nem megyek velük :D Aranyosak, hogy tök szívesen látnak meg nem bánják ha én is ott vagyok a "kanbulin", de hát ha itthon lennék se mennék el mert nyáron nem tud annyiszor találkozni a haverjaival a barátom, úgyhogy nem szeretném ha velem foglalkozna végig, amikor szinte az egész nyarat velem tölti :)
2016. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!