Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatból hogy lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból hogy lépjek bele párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Igen, nő vagyok. :D


2-3 hónapja tart egy viszonyom egy férfival... Nem sokmindent beszélünk. Én keresem szinte mindig.


Az elején minden apróságon összevesztünk. (Azt kérdezgette kivel voltam előtte... ) Most már rendeződött a dolog. Nekem csak ő van, nem hiszem, hogy neki lenne más... de majd kiderül.


Azt hiszem többet szeretnék, szeretném megismerni legalább... egész nap ő jár a fejemben és ezt nagyon ciki lenne még akár bevallani is neki ( hiszen ez lenne a legfelnőttesebb megoldás), mert az elején ugyanúgy mondogatta, mint én, hogy soha nem leszünk mi együtt.

Nálam megváltozott ez a hozzáállás.

Ti mit tanácsoltok, hogyan kellene amúgy lelkiszinten közelednem hozzá?

Nem lenne furcsa hirtelen többet keresni nem csak amiatt? Vagy esetleg főzögetni, itallal kínálni, mindenféle ? :D

Komolyan nagyon kétségbe vagyok esve, jól jönne pár hasznos tanács.


23N 28F


2016. júl. 5. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetések. Egy idő után ha megnyilik es beavat az életébe akkor lesz esélyes a párkapcs.
2016. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd egy kicsit, hagy keressen ő téged. Aztán amikor megy hozzád, szex után/közben filmezhetnétek, Közösen kiválasztva valamit.

A férfiak szex után többnyire éhesek. Főzz előtte valamit, de ne olyan rákészülősen. Csak "Éhes vagyok. Te nem? Maradt egy kis rántott hús tegnapról. Megmelegítsem? Eszünk?"

Közben lehet beszélgetni hobbykról, zenéről, filmekről, stb...

Próbálj meg laza lenni. Ha más nőkről beszél, akkor is. Ne legyél féltékeny.

2016. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek. :)

Ez a főzős elég jónak tűnik. :)

2016. júl. 5. 23:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

AZ a férfi, akinek érzelemmentesen odadobtad magad, nem fog melletted elköteleződni. Ez egy ökölszabály. Ebből nincs továbbfejlődés, feleslegesen áltatod magadat.


Sőt, elég valószínű, ha vevő volt rád ilyen viszonyban, akkor más nőket is futtatta melletted párhuzamosan, és nagy az esély rá, hogy az egyik konkurensed is gondolt már erre, és ő is épp a hálóját szövögeti.

2016. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért, akár naív dolog, akár nem... egyszer belefér, hogy pozitívabban lássam a helyzetet. :)

Szerintem nincs másik nő... és egy két praktikát be lehet vetni, hátha megfogom. Ha nem, hát nem. :) De tudom, hogy megtettem mindent a boldogságomért.

2016. júl. 5. 23:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia

2-es vagyok

Eddig 2 szexkapcsolatomnak azért lett vége, mert a srác belém szeretett.

A másodikkal olyasmiket csináltunk, amiket fentebb írtam. Ráadásnak pedig sokat mászkáltam meztelenül, mert úgy esett jól.

Az elsőnél meg simán csak laza voltam és érdektelenséget mutattam a pasi iránt. Tényleg nem érdekelt annyira, hogy az ágyon kívül is jobban foglalkozzam vele. Max megírtam neki, milyen pózban és hol szeretnék szexelni. Szex után pedig sokat beszélgettünk a lehetséges, vagy épp aktuális csajáról. Jól esett neki, hogy elengedheti magát mellettem. Nem vagyok féltékeny.


A harmadik szexpartnerem, meg már több mint 6 éve a párom.


Lehet, hogy nem fog össze jönni neked, de lehet, hogy igen.

2016. júl. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szuper, köszönöm. ;)

Nektek sok boldogságot! :)

2016. júl. 6. 00:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Esélytelen. Méghozzá azért, mert te keresed őt mindig.


Annyit nem érsz neki, hogy kicsit puncsoljon a kegyeidért, kivárja amíg te kunyerálod a kukit.


Nekem is volt olyan, hogy csak szexnek indult, a legutóbbi ilyen most a férjem. ;)

De én nem futottam utána, neki kellett keresnie, ha akart valamit. Több alkalommal ki is tettem, hogy ez így kifújt részemről, szexkapcsolatnak ennyi elég volt, ha komolyabb nem lesz belőle, ne húzzuk egymás idejét.

De mindig visszakönyörögte magát.

Mivel nem igazán hittem, hogy van jövője a dolognak, nem paráztam, hogy vége lesz. Könnyen támasztottam követeléseket. Pl. hogy akkor jöhet ki hozzám, ha a városban találkozunk, és kijön velem az adventi vásárba, mert nekem most ehhez van kedvem. Egyébként megyek mással forró borozni.

Aztán ő is felajánlott közös programokat.

A végén azt vettük észre, hogy néha napokra nálam ragad, már csak tiszta ruhákért ugrik haza.

2016. júl. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!