Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg nem jelent semmit az összebújás? Nem vált ki belőlük érzéseket?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha egy pasival alszol és puszilgat, bújik, simogat akkor az még simán lehet hogy nem párkapcsolatot szeretne?!
2016. júl. 6. 21:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy ringatom magam álomba, hogy egy nagy párnát ölelgetek, és egy lányt képzelek a helyébe. :D
2016. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Miért kell általánosítani???????,
2016. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom más hogy van vele, de én imádom, ha a nő bújik. Vagy ha szereti az ölelést.

Sajna nincs kit... De ha volna, úgy aludnék el, hogy össze vagyunk bújva. Volt már ilyen barátnővel(már ex), és elég jó dolog.

Szerintem ezt embere válogatja.

2016. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt már olyan, hogy ölelgettem egy lányt és nagyon jól esett, de láttam rajta, hogy nem szereti, csak azt akarja hogy rakjam már meg. Ennyit az általánosításról. Nálam szeretetet jelent.
2016. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Volt lazább és szerelmes kapcsolatom is olyan, aki szeretett bújni, és volt, amelyik nem annyira. Akkor sem, amikor totál odavoltunk egymásért. Úgyhogy teljességgel változó.
2016. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én nem általánosítók! Eddig azt hittem ha egy pasi bújik puszival kelt este összebújva alszunk el annak nem csak szexre kellek de nemrég azt mondták nekem hogy a pasiknak ez megy anélkül hogy bármit is éreznének :(
2016. júl. 6. 22:05
 7/22 anonim ***** válasza:
63%

Mert így is van kérdező, mézes-mázosak tudnak lenni, hogy puncihoz jussanak, aztán ha megkapták, már le se sz*rnak. Ne dőlj be a hízelgésnek, mind csak a szexre mennek ki...


L/20

2016. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
CSajok. Szerintem megse szóllaljatok! De komolyan.
2016. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
36%
Azoknak a férfiaknak kelletek csak szexre, akiket vonzónak találtok. Az érzelmes férfiak unalmasak.
2016. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne tudni most akkor mi igaz mert én ettől a bizonyos fiútól többet szeretnék de ha csak arra kellek..ez szomorú
2016. júl. 6. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!