Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki érzett már így egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érzett már így egy férfi iránt? Mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés

Egy dolgot már az elején szeretnék tisztázni: nem vagyok a fent említett férfibe szerelmes. Pontosan tudom mit érzek. Nagyon mély érzelmeim vannak iránta, de ennek semmi köze a szerelemhez. Olyan, mintha a testvérem lenne ez a férfi. Több évig éltünk együtt, ketten egy lakásban, de soha fel sem merült, hogy legyen köztünk valami. Tiszteljük és szeretjük egymást. Már egészen kicsi korunk óta ez így van. Nagyon gyakran találkozunk/találkoztunk. Tényleg olyan, mintha a bátyám lenne. Régen mindig ezt is képzeltük :) Rengetegszer volt, hogy megvédett,stb..

Amikor megtalálta a feleségét, én nagyon örültem. Jó volt boldognak látni. Amikor szakítottak egy rövid idöre, iszonyú volt látni, mennyire szenvedett. Nagyon örültem, akkor is amikor összeházasodtak. A felesége soha nem csinált ebből gondot. Tudja, hogy mióta vagyunk jóban és hogy nem akarunk egymástól semmit. Már van két lányuk is. Az egyik 3, a másik 1 éves. Én lettem a keresztanyjuk és hetente legalább 4-5 órát nálam vannak. Nagyon szeretem őket is.


Az egyetlen baj a felesége magatartásával van. Velem nagyon kedves. De! A gyerekeihez semmi türelme. És ami még rosszabb a gyerekei apját kihasználja. Nem fogom leírni, hogy milyen "anyai" feladatokat lát ő el az anyjuk helyett, de aki tud róla, az el sem akarja hinni a környezetükben. Ezen kívül nagyon csúnyán is beszél vele. Lekezelő és próbálja alázni. Pedig egy álom férj. 10 nőből 8-at akármikor megkaphatna. Ő mégis egy olyan nőt választott, aki 100 pasiból 1-nek ha kellene. Nem is ezzel van a baj, hanem a viselkéledésével. Nagyon-nagyon dühít, amikor ezt csinálja, pedig ez nagyon gyakran előfordul. De én mit mondhatnék? Elvégre nem szólhatok bele. De szörnyű látni, amikor a munka után jön a lányokért és látom az arcán az elkeseredettséget, mivel szerintem nem boldog. Viszont abban biztos vagyok, soha nem csalná meg a feleségét. Vitát nem akarok, mert azzal csak ártanék neki. De akkor ilyen helyzetben nem tehetek semmit? Vele próbáltam már erről beszélni. Elmondtam neki, hogy más férfi ezt már régen nem tűrné, álljon ki magáért. De ő ilyenkor csak védi a feleségét. Viszont látszik rajta, hogy elgondolkozik azon, amit mondtam.


Valakinek van hasonló tapasztalata? Ki mit gondol erről?



2016. júl. 7. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy viselkedsz, mint egy rossz anyós.
2016. júl. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ebbe kívülről nem szabad beleszólni, pláne, ha nem kér tanácsot tőled.

Mondok egy példát. Nekünk a férjemmel most van két gyermekünk, és a harmadikkal terhes vagyok. Ő nagyon szeretett volna három gyereket, (a kettő után is még mindig akarta) én inkább kettőt, de "becsúszott",és végül örömöt éreztem, így ez most már így lesz.

PEDIG vagy DE mindkét gyerek születése után nagyon hamar a férjem azt kérte, hogy otthonról vigyem a vállalkozásunkat. Napi 3, esetleg 4 óra számítógépes munka, és még kis fizikai munka is. Ezt úgy, hogy a nagyobbik 3 hetes volt, mikor kész tényként mondta, hogy akkor ma kezdek, korababa volt, 2 óránként evett éjjel és nappal, és a szopi nehezen ment neki, nagyon ragaszkodtam, hogy legalább 3 hónapig szopjon, mellette sterilizálni ÉS minden szopi 45 perc.

DE, csináltam valahogy a munkát, mert a férjem ezt akarta. Akkoriban alig segített be bármit is.

De nem felejtette ezt el. Jött a második, ott 6 hét után kezdtem a munkát, itt már többet segített.

DE! Ilyen körülmények között néha biza türelmetlen vagyok a gyerekekkel és vele is, NÉHA, tehát heti egyszer mondjuk. És a gyerekekkel kiabálok, vele max. kicsit flegmább hangnemben hordozok egy-egy mondatot. Lehet, hogy hallja a szomszéd sutyiban, és gondolhat, amit akar. De a férjem tudja, hogy mi van e mögött. Tudja, hogy anya bizony közel 4 éve nem aludt át rendesen egy éjszakát sem, mert kel a babákhoz, de mégsem fekhet le esténként szex után, mert le kell ülnie dolgozni. Nappal anyát hívják telefonon, és a gyerekek közben cikin nyígnak a telefonba, és mindezek miatt apa sok anyai feladatot lát el, és akarja, és ő akarja így, mert tudja, hogy bármennyit is dolgozik ő, (és nem keveset) nem tudnánk normálisan megélni abból!


Ezt CSAK azért írtam le, hogy kívülről nem tudjuk megítélni egy másik család helyzetét, mert nem mindent tudunk és értünk!


Tényleg csak erre akartam rávilágítani

2016. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!