Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szivet nyomtam egy srácra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szivet nyomtam egy srácra badoon, és most már sosem fogok tudni kapcsolatba lépni vele?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszett az adatlapja és a képe is, rányomtam a szivet, de már nem tudok visszamenni az adatlapjára, hiába van szupererőm. Nem találom azokat se, akik nekem tetszettek. Hogy lehet ilyen rosszul kitalálni egy oldalt? Emlékszem a korára meg az adataira, de ezek alapján nem lehet leszűkíteni, pl h milyen magas. Az eszem megáll, most befizetnék 1000 ftot, hogy megtaláljam, de még pénzért sincs ilyen opció. Hol tudnék írni a badoonak, hogy sürgősen szedje össze magát, és legalább egy részletes keresést hozzon össze(mint ami régebben volt) mert így mint társkereső egyáltalán nem hasznos.


Olyan ideges vagyok, kb minden gondolatunk és az életvitelünk és a terveink egyeztek a sráccal, és még tetszett is. Ez annyira nagyon ritkán történik meg velem.


2016. jún. 26. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

2 opció van:

- A srác törölte magát, mert épp most találta meg az igazit, és téged nem talált annyira jobbnak a másik csajnál, hogy érdemes lett volna neki foglalkoznia veled.

- A srác letiltott téged, mert nem jössz be neki az adatlapod alapján / mást keres

2016. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Képzeljétek! Tegnap én is regisztráltam a badoora, de olyan 10 perc után töröltem magam, mialatt kerestem,hogy hol kell magam törölni, már ketten is akartak csevegni, legalábbis a badoo szerint. :) De már b..hatták :)
2016. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kedvencnek kell jelölni. S akkor vissza tudod keresni. Igy mar sajnos veszett fejsze nyele. De amugy nem ajánlom a randijatekot, mert ott akar olyat is feldob aki mar fel eve nem lepett be. Csináltam kb fel eve egy kamu női profilt, erre tegnap feldobta. Mar el is felejtettem.
2016. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Még nem látta az adatlapom, aki engem megnézett azt látom, és nincs köztük. Ha ő nem fizetett be, akkor nem látja ki lávolta, és rám sem nézett, szóval ezt kizárnám.

2016. jún. 26. 11:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Na, még fizetni is kell azon a f.son, jó is hogy töröltem magam.
2016. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A Badoo-nak pocsék a keresője. Én otthagytam az oldalt.
2016. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
van keresője annak a fos oldalnak, a kort be lehet állítani, a várost is, mi kell még?? azt is be lehet lőni, h online legyen, vagy sem. ne legyél béna
2016. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerinted hány ezer 25 éves srác van Budapesten? Ha be lehetne írni még egy két tulajdonságot, akkor simán meglenne.
2016. jún. 26. 11:56
 9/11 anonim ***** válasza:
ja, én két lányt szoktam nézegetni, elfelejtettem, h férfiak verik ott a farkukat millióan
2016. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, van keresője, csak nem ér semmit. Úgy az x-edik oldalnál tovább nem megy, pedig biztos, hogy van még felhasználó, aki megfelel a megadott kritériumoknak. Én is próbáltam. A vicc az, hogy hiába állítottam be bizonyos feltételeket, csak kidobott olyanokat is, akik nem feleltek meg. Szóval valami ott a háttérben nincs jól beállítva. Én pedig nem fizetek egy ilyen oldalnak sem.
2016. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!