Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondol egy srác ha ráír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondol egy srác ha ráír egy ismeretlen lány?

Figyelt kérdés
Nyilván van több ilyen kérdés is, de én kicsit konkrétabb lennék. Nemrég lett vége a kapcsolatomnak (5 év), viszont szivesen ismerkednék. Nem új kapcsolatot keresek, és szerelmet, csak szimplán ismerkedni szeretnék, jól érezni magam. Van egy srác akinek kedveltem egy fényképét de ez már pár hónapja volt, akkor vissza is kedvelt. 2 napja megint kedveltem egy képét, de azóta semmi reakció. (Instagramon történt) Nem ismerjük egymást, nem vagyunk ismerősök, nem követjük egymást. Mi lenne ha ráírnék? Egyszer úgy érzem nem para, utána meg azt hogy ezzel (még ha esetleg érdekelném is) elvesztené az érdeklődését irántam, nyeregbe érezné magát, vagy valami lotyónak gondolna. Szóval mit gondoltok? Mit a véleménye egy srácnak ha ráír egy lány? Én 23 vagyok, ő 24-25 lehet.

2016. júl. 9. 14:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy csak jelöljem be, és ha megszeretne ismerni, majd lép ő, ha meg nem akkor menjen isten hírével? :D
2016. júl. 9. 14:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Én bármikor érdeklődve és kíváncsian fogadnám, negatív dolgokat nem hiszem hogy gondolnék
2016. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Ilyet még csak elképzelni sem tudok a mai világban
2016. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért is lenne baj neked, ha nyeregben érezné magát? Te írtad, hogy nem kapcsolatot keresel, és nyilván nem a nagyszerű intellektusa és tárgyi tudása miatt "kedvelted" a képét... Nekem ebből az jön le, hogy le akarsz feküdni vele. Akkor mi is a probléma?
2016. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!