Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felkereset az exem, mégis mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkereset az exem, mégis mi értelmét lelte benne?

Figyelt kérdés
Kevesebb mint 1 évet voltunk együtt, végül számítottam vele mivel voltak bajok és nem tudtuk megbeszélni. Szakítá után egy kicsi idejig nem kerestük egymást semmilyen téren. Majd 2 hónap után felkérést hogy szeret meg kezdjük előről, akkor láttam benne a szándékot csak le beszéltek a közeli ismerősök mert a felmelegített káposzta nem jó. Meg hogy megint megbánt.Akkor elküldtem de megbántam mert akármit tett szeretem. Akkor megkaptam hogy nem is kellek már neki. Erre kezdtem felejteni és ismerkedésre adtam a fejemet. Most meg a szakításunk után 8 hónap telt el és megint megtalált és felkavart. Miért jó ez neki? Vagy ha nem akar semmit akkor ekkora élvezet neki hogy fájdalmat okoz? Nem haragban váltunk el, amikor számítottam vele
2016. júl. 9. 15:40
 1/2 A kérdező kommentje:

*végül szakítottam vele

*majd 2 hónap eltelte után felkereset

2016. júl. 9. 15:49
 2/2 anonim ***** válasza:

Te okozol magadnak fájdalmat.

Ő azt sem tudja mit akar csak követi hirtelen érzéseit.

Mond meg neki, nem vagy rá kíváncsi. Ennyi.

2016. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!