Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő reménytelen szerelem esetén? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy nőbe, aki 5-10 évvel idősebb nálam (nem tudom a pontos korát), kb. 1000 km-re lakik tőlem, és valószínűleg már nem látom többet életemben, de ha mégis, akkor ma vagy holnap látom majd utoljára.

Alig tudok valamit róla, a nevét se tudom. 1 hete láttam először, néha köszöntünk egymásnak, de ennyi. A kisugárzása, a természetessége, a kedvessége olyan, amihez foghatót nem nagyon tapasztaltam még egy lánytól/nőtől se.

Tudom, hogy boldog lennék vele, de azt is, hogy semmi esély arra, hogy összejöjjünk, mától vagy holnaptól pedig teljesen kilép az életemből, amitől nagyon rossz hangulatom van, szinte semmihez sincs kedvem.

Tudom, hogy kissé gyerekes, amit írtam, de az érzelmeimnek nem tudok parancsolni az eszemmel. Mit tegyek szerintetek?

18/F



2016. júl. 10. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Haver, ha nem találkoztok többet, veszteni nem tudsz: mondd meg neki.

Egyébként ez inkább fellángolás, mint szerelem, majd elmúlik.

2016. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!