Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok magas fizetéssel!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok magas fizetéssel! Hogyan kerülitek el, hogy ismerkedésnél a pénz miatt legyetek kívánatosak?

Figyelt kérdés

Titkoljam el, mit dolgozok? A munkakörből kiderül, hogy nem minimálbér jár. (direkt nem írom le ide sem)

Az eltitkolásban az nem tetszik, hogyha esetleg tényleg jó lenne minden, és később elmondom, akkor az lesz, hogy hazudtam..


Vagy mondjam bátran, aztán csak okosabbnak kell lenni és nagyon tágra nyitott szemmel járni mindig?



2016. júl. 11. 16:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

#9


Ez így elég hiteltelen. A "névtábla" bizony megszépíttte mielőtt megszólalt. Ha Józsi a pincérsrác lett volna és megnevetett akkor "egy új BARÁT a többi közé"...

2016. júl. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%

nem kell rá egy vagyont költeni, ha ez nem zavarja, akkor nem pénzéhes.


Amúgy viselkedésből minden leszűrhető, ha nem vagy fogyatéko.

2016. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
Le volt forditva. Bemutatkozott, elmondta nagy vonalakban, hogy miert volt ott, es akkor forditottam meg a nyakaban logo bizbaszt. Jo a szemem, de azert 11-12-es betutipust nem tudok elolvasni meterekrol :"D. Bar biztod vannak nok akik nagyon elszantak :"D.
2016. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Sajnos tudat alatt nagyon erős hatása van az ilyen pozícióknak. Mint mikor "márkás" cuccot veszel. Nem sokkal jobb a közepesnél ízre, de mégis másként érzed, mert "márkás"
2016. júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Magasvékony bocs, de én Turcsyt jobban szerettem...
2016. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Felesleges titkolózni, látszik a ruhádon, az órádon, a telefonodon, a cipődön. A lányt átlag helyekre vidd, és én a helyedben csak akkor mennék vele második randira, ha mikor felajánlod, hogy fizetsz, ő megpróbál lebeszélni, vagy legalább rákérdez, hogy biztos e a fizetési szándékod. Engem is rettentően zavar a nagy különbség mindkét irányba.
2016. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges titkolni, pont, hogy így a legegyszerűbb kiszűrni a pénzéhes csajokat. Barátom programozó és ezen a területen is magas beosztású, én pedig sok programozót ismerek, nem nagyon kellett erőlködnöm, hogy összerakjam, hogy biztos sokat keres. De ő ezen egy percig nem aggódott, mi mindketten fontosnak tartjuk a karriert, és pont azért tetszettem meg neki, mert magamtól is elég sokáig jutottam.


Őszintén szólva nehezen tudom elhinni, hogy pénzes emberek azon problémáznak, hogy jajj ha veszek neki két kólát, akkor vajon tudni fogja, hogy rohadt gazdag vagyok és egyből csak ezért tetszek majd neki? Szerintem egy szint fölött, amit én már relatív gazdagnak hívnék, igazán mindegy mind a nőnek, mind a férfinak, hogy akkor épp ki fizeti a cehhet, mert egyszerűen nem számít. Amúgy se nagyon tudod titkolni, hogy ha van pénzed, egész egyszerűen el fognak árulni a szavaid.

2016. júl. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

annyira nem értelek titeket... miért kéne titkolózni? nem tartod magad annyira intelligensnek hogy kiszúrd az aranyásókat?


oké, megmondod hogy mitté légiforgalom irányító vagy (ezt kb 1 hónapja hallottam a tvben meg hogy ilyen 1 millát keresnek, de egyébként fogalmam nem lenne róla) aztán kifizeted a kis kávéját amire meghívtad és max. 1500 ft volt... nem kell senkit puccos helyre vinni, ha ő veti fel, hogy valami kirívóan drága helyre menjetek akkor mondd hogy rendben, felesben, vagy hogy majd pár hónap múlva, addig jó a kávé/mozi. ne legyetek már ennyire életképtelenek :D


és igen, engem nem érdekel a pasi pénze (normális színvonalon el tudja tartani magát HA már külön él, de ennyi) szóval baromira megsértődnek ha kiderülne hogy a pasim titkolózott mert egy pénzéhes k..rvának látszom..

2016. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Tudom nem az a kategória vagyok akiknek a kérdés szólt de hátha tudok segíteni. Szerintem az nem jó ha eltitkolod hiszen ez a későbbiekben még okozhat problémát inkább add magad mert ez vagy te. Tudom, hogy sok olyan lány van aki csak a pénzre menne de ha ügyes vagy ezeket hamar ki tudod szűrni. Mint már írták vigyél ajándékot de ne vidd túlzásba és a helyszín kiválasztására is vigyázz. Emellett ne felejtsd el, hogy (magamból kiindulva) vannak olyan lányok is akik pont hogy nem aranyásók hanem szerényebb körülményekhez szokottak és az ilyet elilyesztheted könnyen. Mielőtt valaki leszólna én sem vagyok ellene a pénznek de nem tudom elképzelni hogyan reagálnék ha egy tehetősebb férfi akarna ismerkedni, de valószínűleg megilyednék. Nem mindenki pénzéhes, sok sikert kívánok a hozzádillő megtalálásában. (: 21/L
2016. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Örülök, hogy ilyen sokan írtatok, legalább lehetett egy minimális statisztika-szerűt levonni a dolgokból.
2016. júl. 11. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!