Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a csudába rázzam le? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a csudába rázzam le? L

Figyelt kérdés

Egy pasiról van szó. 3x írt már, nem válaszoltam neki. Megjegyezném: nem szokásom nem válaszolni, de tudom, hogy egy levakarhatatlan csávó, semmi kedvem magamra szabadítani, illetve zakkant is. Soha életemben nem beszéltem vele, csak a környéken lakik. Már a családja is tudja, hogy kipécézett a neten, megmutatott nekik... Mikor ezt visszahallottam, felment a pumpa.


Nemrég megint irogat. 3x nem válaszoltam.. Miért nem ért ebből? Továbbra sem írjak és kész?


Nem akarom durván elküldeni a francba, mert még valami hülye pletykát kitalálnának rám, de biztos nem fogok vele barátkozni, főleg mert a családnak is érdekesen vázolt fel, amit ki sem írok.


Tehát továbbra sem írjak vissza és kész? Vagy valami jó koptatós duma esetleg? Én érzem magam kellemetlenül...


2016. júl. 12. 14:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Lassù viz partot mos alapon, én nem irnék tovàbbra sem. Ha igy sem hagyja abba, vannak egyéb modszerek.
2016. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
Tiltsd le a francba. Mit kell ezen ennyit gorcsolni? Nekem is irogatnak hetente paran hasonlo jelleggel, de olyan gyorsan tiltom is oket hogy nem is emlekszem rajuk :'D. Nem is ertem, minek tud meg veled kapcsolatba lepni.
2016. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
55%

a) Törlöd ismerőseid közül, az üzenetét is. Majd ha ír újból az egyéb mappába kerül.

b) Letiltod.

c) Nem írsz vissza, és ez ne legyen kellemetlen, hiszen érthetően elmondtad neki a dolgot. Az ő szégyene ha nem érti meg.

2016. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
55%
Nincs pasid? Mert nekem is volt olyan barátnőm, akinek volt zaklatója ... megoldottam ;-)
2016. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
Grat...
2016. júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ismerem a családját. Képesek az utcán kérdőre vonni, hogy minek nem akarok a fiától semmit. xD
2016. júl. 12. 14:40
 7/28 A kérdező kommentje:
Nincs barátom. Gondoltam megírom, h van. Tudok egy s mást róla, amit nem írok ki.
2016. júl. 12. 14:41
 8/28 anonim ***** válasza:
24%
Haha ide irogatod ki a buta kérdést ahelyett, hogy màr rég letiltottad volna. Az ilyen nő tényleg megérdemli, hogy zaklassàk
2016. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki vagy mondd meg neki amit gondolsz. Ezen mi zaklat annyita. Tiltsd le a számát vagy ahol ír vagy pedig kitörlöd. Egy üzenetet kitörölni 5mp.
2016. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
#8 Ezt most "jól megmondtad". Amúgy több kérdésnél szidtak, mint a cigány lovát, úgyhogy te inkább ne adj senkinek tanácsot. :D
2016. júl. 12. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!