Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyerhetném vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerhetném vissza az önbizalmam? (kép is)

Figyelt kérdés

Van barátom már lassan 2 éve,nagyon szeretjük egymást.Ám mostanáan nem tudom mi van velem..hirtelen rámjön,hogy én nem vagyok elég jó neki..hogy kicsi a mellem,a hasam nem elég lapos,combom csúnya...Pedig a barátom egy jelét sem mutatja.Mindig mondja,hogy csini vagyok és kíván...nem tudom..régen duci voltam,és rámjön,hogy ocsárolom magam:S Most meg fog.gátlót kezdtem el szedni és félek,hogy hízok.Egyszerűen nem tudom a fejemből kiverni ezeket,pedig kikell!Hogyan nyerhetem vissza a régi önbizalmam?Szeretném,ha nem ostoroznám magam ilyennel:S Vagy fogynom kellene?De mivel?


[link]


2010. ápr. 15. 19:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Én mint jó pasi(!) modom, hogy szép alakod van, nem túl kicsi a melled, hasad is szép, ennyi látszik a képen érdemien.

Nehéz elképzelni hogy élőben nem lennél eléggé vonzó.

Fel a fejjel és élvezd az életed, mert megteheted.

A búslakodást meg hagyd meg másnak.


Remélem segítettem.

16f

2010. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Decoy ***** válasza:
81%

sztem jól nézel ki én is kb egy ilyen alakú csajt keresek :D

16/f

2010. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Szerintem jó az alakod! Egyáltalán nem vagy duci!

Egyébként én 4 éve szedek fogamzásgátlót és semmi baj a szexuális étvágyammal, talán még sok is:P Szerintem embere válogatja, hogy kire milyen hatással van! Meg az sem mind1, milyen hormontartalmú a tabletta. Egyébként is van olyan amitől kipattog az ember arca, vagy igen, amitől hízik, de pl. az is lehet, hogy nő tőle a melled egy kicsit. Én mondjuk gracialt szedek, és sajnos a mellem sem nőtt, de nem híztam és pattanásos sem lettem tőle:D 21/L

2010. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
62%

Szeretnék ilyen "kis mellű, lapos hasú, csúnya combú" lányt.


Gyönyörű vagy :$

2010. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
...
2010. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Sztem fogynod kéne, elég gáz a tested. Kövér is vagy, meg lógnak a melleid...Ne menj emberek közé!

Elmebeteg!

2010. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%
vakolnám a fosódat, félre a viccel, TÖKÉLETES A TESTED. Ne aggódj, sok csaj megirigyelne ezér a testalkatér.
2010. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
nem tudom..eddig semmi nem változott,nem rég szedem a gyógyszert.a gondolkodásomon akarok változtatni,hogy nem csak testileg..de más téren is,hogyan fogadjam el magam.egyszerűen csak szar,hogy előjön ez az érzés és egy ideig nem tudom kiverni a fejemből.néha megkajálok a mekibe bűntudat nélkül,másnap már egy tányér húslevest sem merek megenni.de máshol is van így...suliban,barátok..hogy nem teljesítek elég jól
2010. ápr. 15. 20:44
 19/25 anonim ***** válasza:
62%
Attól még gyönyörű vagy :)
2010. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%

Örülnék én, ha ilyen testem lenne basszus:) Tök szép vagy, ne hisztizz:D

Azért a 22/f nagyon okos lehet... biztos nagyon sok fogamzásgátlót szedett már, onnan tudja, hogy nem lehet tőle hízni. Szánalmas.

2010. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!