Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyerhetném vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerhetném vissza az önbizalmam? (kép is)

Figyelt kérdés

Van barátom már lassan 2 éve,nagyon szeretjük egymást.Ám mostanáan nem tudom mi van velem..hirtelen rámjön,hogy én nem vagyok elég jó neki..hogy kicsi a mellem,a hasam nem elég lapos,combom csúnya...Pedig a barátom egy jelét sem mutatja.Mindig mondja,hogy csini vagyok és kíván...nem tudom..régen duci voltam,és rámjön,hogy ocsárolom magam:S Most meg fog.gátlót kezdtem el szedni és félek,hogy hízok.Egyszerűen nem tudom a fejemből kiverni ezeket,pedig kikell!Hogyan nyerhetem vissza a régi önbizalmam?Szeretném,ha nem ostoroznám magam ilyennel:S Vagy fogynom kellene?De mivel?


[link]


2010. ápr. 15. 19:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%
inkább egyél:) mi a jó abban ha semmit nemlehet fogni rajtad?:) meg attól a melled is nőni fog:)
2010. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

1. A tested tökéletes

2. a szemüveg és fogszab. több pasinak is bejön (többek között nekem is)

3. ne legyél hülye nagyon csinos vagy. hasad hibátlan , sőt lehet egy kicsit még vékony is vagy , a melled meg...ennél nem is lehet jobb :D


Akkor te , akinek oka nincs panaszra , panaszkodsz , hogy dagi vagy , akkor mit mondjanak a fiuk? én se vagyok egy csontváz és nem egy kigyúrt pasi. itt meg kell jegyeznem , hogy a mai lányok 99%-a az izmos kigyúrt pasikat szereti , ami elég szégyen de hát na. Mind1 nem baszom inkább fel magam :)

Így vagy tökéletes ahogy vagy , ne legyél hülye


2010. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon szép alakod van:) Mégis honnan akarsz fogyni?

Amúgy abszolút megértelek. Én is ugyanezeken a dolgokon szoktam aggódni, pedig nekem is ilyen alakom van, csak nekem széles a csípőm, és emiatt látom magam kövérnek.

A fogamzásgátlóról annyit, hogy én anno alig vártam, hogy szedhessem, hogy megnőjön tőle a cicim. Egy számmal nagyobb is lett, és máshova nem is híztam. Szóval ne aggódj! Ha nem megfelelő mellékhatásokkal jár, akkor a nőgyógyászoddal kitaláltok vmi más megoldást.

Amúgy hány éves vagy?

2010. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
jó kis csaj vagy! naggyon jóóó húhú!
2010. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Te lány, ha nekem ilyen alakom lenne... úristen de boldog lennék! Egy grammot se fogyj!! Más szenvedne egy ilyen alakért...
2010. ápr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!