Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, titeket zavarna, ha kiderulne, hogy a baratnotok elottetek volt lannyal (csak fogdosas + csok)?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 20:20
1 2
 11/18 Thurston ***** válasza:

20:40


Aha, mert neked jogodban áll, neki nem. Érdekes.

2010. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Én örülnék neki és kihasználnám a lehetőséget :D
2010. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, most is azon vagyok, hogy beszervezzük a csajt egy hármasba..
2010. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
De egy olyan kapcsolatban sem ahol egyik sem akar egy harmadikat? Tehat nagyon "egymasnakvalok"?
2010. ápr. 15. 21:07
 15/18 anonim ***** válasza:
A barátom és én a te szavaiddal élve "egymásnak valóak" vagyunk, egyikünk se bírná elviselni, hogy valaki más érintse a másikunkat. Tehát hármas kizárva. De Ő nem szólt semmit, amikor bevallottam neki, hogy (nem divatból, úgyhogy sajnos ez már nem fog változni) biszexuális vagyok, és bár még nem volt barátnőm, csókolóztam már lánnyal. Előbb elfogadta, mint én. Csak az zavarja, hogy így több a vetélytársa. Legalábbis szerinte. De én tudom, hogy így sincs neki egyetlenegy se. :)
2010. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Miért zavarna az hogy régebben valaki mással volt? Lehet az csaj, pasi, tök mindegy. Az már csak volt, nincs jelentősége.
2010. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, sok lánnyal csókolóztam már, eggyel le is feküdtem, de ez egyik barátomat sem zavarta.

Ha az én barátom mondana ilyet (ami mondjuk lehetetlen, szerencsére :) ), akkor viszont elgondolkoznék a kapcsolatunkon, mert igenis teljesen más, a lány-lánnyal szitu, mint a fiú-fiúval. Én férfit akarok magam mellé, nem egy kis homárt.Igen, most nyomjátok a "mivan, bezzeg a lányoknak lehet" dumát, a különbség, hogy egy nő nem veszít a nőiességéből azáltal, hogy együtt volt egy másik nővel, viszont egy férfi szerintem megszűnik férfinak lenni ugyanilyen helyzetben. Ez van. Én így gondolom.

2010. ápr. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Engem zavarna! Főleg, ha utólag derülne ki.
2015. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!