Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak. Szép ez a kövér nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Szép ez a kövér nő?

Figyelt kérdés
[link]
2016. júl. 15. 15:35
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
56%
egyáltalán nem.
2016. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
53%

Az arca szép, de kicsit túl sok a felesleg rajta.

Nekem nem jönnek be a súlyosabb nők.

2016. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem,de ha fogyna egy 40-st akkor sztem még jól is nézne ki.
2016. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Titusztitusz ***** válasza:
18%
10-es...Akkor lehet hogy én a maradék egybe tartozok,de nekem csak így, arcrol megítélve, eléggé bejönne a nőci...És valszeg tömném kímélet nélkül, elölröl hátulrol, mint a libát...Persze csak akkor,ha azért testre megvannak a csinos női formái...De ez utóbbiakrol nem tudunk semmit sem ugye...
2016. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
61%
Titusz, én komolyan sajnálom a feleségedet...
2016. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Noren1989 ***** válasza:
34%

Erre mondják, hogy kalácsképű.

Nem. Nekem mást jelent a "szép".


26/F

2016. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Szia 15-ös...Már csak vártam...Örülök neki hogy ennyire figyeled örökösen az itteni kommentjeimet...(Tudod,nem utolsó sorban szándékos provokációként írtam azt amit,ugyanis kíváncsi voltam rá,hogy ITT VAGY-E MOST IS,ÉS HOGY FIGYELSZ-E...De így már meg vagyok nyugodva,hogy mindig szemmel tartol...És jól is esik nekem az örökös figyelmed,csak azt nem tudom,hogy MIKÉNT IS CSINÁLOD? Csak nem éjjel nappal az én hsz-eimre vadászol ezen a portálon?)
2016. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
93%

Ne örülj, fele annyira sem érdekelsz, szimplán ugyan azok a kérdések érdekelnek minket, de ettől még ne válj el a feleségedtől, nem megyek hozzád!


Ellenben nem gondolod azt, hogy megalázod a feleségedet, még annak ellenére is, hogy nem tudja, te miket mondasz a háta mögött? Hogy te ezt meg azt a nőt, hogy megraknád...

Nem érzed magad egy kicsit sem szarul?

2016. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Titusztitusz ***** válasza:
0%
18-as...Te ne a nejem miatt aggódj,mivel ő nem egy féltékeny típus veled ellentétben,aggódj inkább magad miatt...Hát hogy lehet már valaki ENNYIRE féltékeny örökösen mint te? Tudod jól hogy nincs okod pedig a féltékenykedésre,ha már évek óta TE vagy a legkedvesebb netbarátnőm,akkor annak oka van,hidd el...De azért annyit kérnék tőled,hogy néha hagyjál már lélegezni is egy kicsit,mert azért amit csinálsz itt gyakran,azért az már kissé túlzás...Nem igaz,hogy ne tudnál időnként erőt venni magadon egy kicsit...
2016. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
70%

Mi van?:D

Nincs fél éve, hogy regeltem ide, hogy lennék évek óta netbarátnőd?

Jól van, te dolgod, te feleséged, csak valahogy nem tudom, neked hogy állna a szád, ha a feleséged viselkedne így.

Egyébként meg kötve hiszem, hogy tetszene neki az, hogy más nőkre vered mindig a nyálad...

2016. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!