Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak. Szép ez a kövér nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Szép ez a kövér nő?

Figyelt kérdés
[link]
2016. júl. 15. 15:35
1 2 3 4
 31/33 Titusztitusz ***** válasza:
30-as...Te aztán jól meg tudod nevettetni az embert...Szóval ha jól értem a dolgot,akkor AZ NEM BAJ HA VELED TÁRSALKODOK ITT, meg dícsérem a külsődet,kapol tőlem nem mindennapi bókokat,stb,stb,viszont ha "más nők tucatjaival" teszem ezt,akkor már rögtön elkezded "sajnálni a nejemet,hogy egy ilyen aljas férje van"...És kezdel HELYETTE(!) nagy buzgón aggódni a "házastársi hűségemért"...De ha Ö(!!) nem aggódik,és ha Ő(!!) "hosszúra ereszti a pórázomat" akkor szerintem neked sem kéne aggódnod a házastársi hűségem okán...Szóval továbbra is van egy olyan érzésem,hogy inkább TE VAGY FÉLTÉKENY MÁS NŐKRE ITT,és te nem bírod elviselni azt,ha más nőket is dícsérek itt rajtad kívül...Úgyhogy van egy ajánlatom,jól figyelj...Amennyiben befejezed az utánam való örökös virtuális leskelődést és hisztizést,és a továbbiakban MARADÉKTALANUL MEGBÍZOL BENNEM,és úgy teszel, ahogy azt már többször kértem tőled,azaz A MEGSZOKOTT NEVEDEN,nyíltan,és tisztességes hangnemet használva,értem mód felett rajongó virtuális barátnőként megjelensz végre azon a felületen,amit mondtam neked még régebben,akkor megígérem neked azt,hogy SOHA TÖBBÉ NEM NÉZEK BE ITT OLYAN KÉRDÉSEKRE,MINT PL. EZ IS...És nem fogom dícsérni egy nő külsejét sem ezen a portálon...Csakis egyedül a tiedet...Gondolkozz el az ajánlatomon,mert sokszor nem fogom felajánlani...
2016. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Gyönyörü :) Nekem bejön
2016. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Hát egy lakatlan szigeten gyorsan lefogyna, és igen, a vonásai a "bébiháj" alatt szépek.
2016. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!