Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak. Szép ez a kövér nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Szép ez a kövér nő?

Figyelt kérdés
[link]
2016. júl. 15. 15:35
1 2 3 4
 21/33 Titusztitusz ***** válasza:
0%
20-as...Ugye most szándékosan szórakozol velem?Tudod te jól hogy miröl beszélek...Csak halkan szólok:Nem csak az elmúlt fél éves itteni regisztrációdrol...Amúgy a mostani provokációiddal milyen nyilatkozatot szeretnél már megint kicsikarni belőlem? Halljam akkor...
2016. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%

Rühellem amikor olyat akarnak belém magyarázni, ami nem igaz és ezt a másik fél is tudja! :)


Undorító vagy!

De azért ha a feleséged nyáladzana más pasikra, akkor kicsapnád a hisztit, mint egy pisis 5 éves, ugye?

Nem? Nem a f_szt nem!

2016. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Titusztitusz ***** válasza:
0%
22-es...Nagyon ismersz már ahogy elnézem...De persze mindez csak szimpla véletlen,ugye? Nahát...Hogy micsoda véletlenek vannak...Amúgy mi foglalkozol te annyit a nejemmel? Még ha ő volnál akkor megérteném,de te nem ő vagy...Próbálj már a saját dolgaidra koncentrálni...És arra,ami rád tartozik...
2016. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell ahhoz ismerjelek, hogy lássam miket írogatsz.

Mindenki látja.

Te magad mondtad, hogy van feleséged, de ne zavarjon!



Látom nagyon kínos neked a szitu, ezért tereled felém a szót. :)

2016. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Titusztitusz ***** válasza:
0%
24-es...Persze-persze...OLYAN DOLGOKAT amiket te vetel a szememre,senki más nem tud itt,csak a LEGKEDVESEBB NETBARÁTNŐM...Aki néha azzal szórakozik,meg vezeti le a napi munkahelyi stresszt,hogy hü.lyeségekkel provokál,meg veszekedést gerjeszt időnként velem álnéven...Ismerlek már mint a rosszpénzt...És szerencséd,hogy olyan jó nő vagy,és ezért elnézem neked mindig az ilyesmi bolondozásaidat...De azért ne vidd túlzásba se ha kérhetlek...Nehéz napod volt már megint?
2016. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Te ez a tipikus szenilis, paranoiás, ripacs ember vagy, akitől én rosszul vagyok!

Hányinger amit csinálsz!

Láttam másik témánál leírod az ideálodat, hogy vékony, csinos, zöld szemű, izmos lábú, nagy fenekű, barna hosszú hajú, stb.

Gondolom ez nem a feleségedre igaz.

Amennyiben az lenne, azt írtad volna, hogy a feleséged az ideálod.

Álszent vagy!

Minek vagy akkor vele, ha a sok ideálod közül egyikbe sem illik bele, mégis olyanokat hangoztatsz, amikből neked nem jutott...?

De azért képes vagy belemosolyogni a képébe minden nap, igaz?

2016. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Titusztitusz ***** válasza:
0%
26-os...Látom,nem aprózod el a piszkálást...Amúgy ha megfigyelted volna,a nevezett hsz.előtt ott szerepelt az is hogy:Pl.EGYIK IDEÁL A SOK KÖZZÜL...Hát...Gondoltam,valakinek örömet szerzek azzal,ha pont azt az ideált írom le amit...De örülök neki hogy ennyire értékeled a buzgalmamat...
2016. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
42%

Persze, valószínű azért írtad le...

Kit akarsz hülyének nézni?

Legalább megtanulnál hitelesen hazudni, de még az se megy.

De látom a te lelkedre nem lehet hatni, hogy ne legyél kétszínű azzal, akinek elvileg örök hűséget fogadtál.

Gondolom azzal tisztában vagy, hogy nem csak testi megcsalás létezik.

Majd visszakapod az élettől más formában.

Csak nem értem miért kell csinálni ezt a feleségeddel, nem hiszem, hogy megérdemelné...


Kérdező, elnézést, hogy szét offoltam a témát!

2016. júl. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Titusztitusz ***** válasza:
0%
28-as...Azt mondod,hogy nemcsak testi megcsalás létezik? Hát...Lehet hogy igazad van...És éppen ezért ha nemharagszol,akkor most be is fejezem a veled való virtuális társalgást...Mivel nem akarom "nem testi értelemben" sem megcsalni a nejemet...Szóval a továbbiakban akkor magadra hagylak itt,hogy nyugodtan füstölöghessél magadnak tovább, meg filózgathassál az ÉN erkölcsiségemen...Így jó lesz? Remélem akkor most már egy szavad sincs...Légy jó,és álmodj majd szépeket este...Szia.
2016. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nem velem kapcsolatban vitted véghez a "nem testi megcsalást", hanem azzal a jó pár tucat nővel, akikre ráizgultál és kéjelegtél nekik gyk-n, de se baj. :)
2016. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!