Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan vagytok képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan vagytok képesek összejönni olyannal, akinek volt már mondjuk három, vagy több párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy milyen okokból lett vége; megcsalás, ellaposodás, érzelmek elmúlása, stb.

Mindegy, hogy rövid, vagy hosszabb kapcsolatok voltak az előzőek.

Nem érzitek olyankor, hogy csak tömegtermékek vagytok? Hogyan tudtok e gondolat mellett jövőt tervezgetni?

Valahogy olyan irreális számomra a másik fél gondolatmenete: ,,Hm... volt már x1, x2, meg x3, de most olyan egyedül vagyok. Szeretnék összejönni x4-gyel, mert olyan szép/jóképű, vicces, kedves (vagy akármi).'' -.-

Azokról van szó, akiknek vannak érzései, és nem pénzt látnak másban, vagy csak testiséget.


Ti ilyenkor hogyan álltok a helyzethez? Hogyan tudjátok biztonságban érezni magatokat, és arra gondolni, hogy sokadikok vagytok, vagy csak egy a sok közül?



2016. júl. 16. 18:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem szoktam rákérdezni hogy mennyi kapcsolata volt előttem, nem érdekel egyszerűen. Amúgy 20 felett elég nehéz már olyan párt találni akinek 3-nál kevesebb párkapcsolata volt, így jobb ha ezen nem akadunk fenn :)

24F

2016. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
úgy, hogy leszarom. és amikor összejövünk, nem is tudom, hány emberrel volt viszonya. lehet, hogy egyáltalán nem tudom meg. nem turkálok a múltjában.
2016. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!