Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom magára akarja tetovált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom magára akarja tetováltatni a kedvenc játéka egyik szimbólumát. Van jogom beleszólni, hogyha szerintem hülyeség?

Figyelt kérdés

Most akar bejelentkezni a szalonba. Első tetoválás lenne, mégpedig egy számítógépes játékából egy szimbólum.

Őszintén szólva nem vagyok elragadtatva tőle. Szerintem meg is bánná.Lehet most szereti, de kétlem,hogy akár 5 vagy 10 vagy több év múlva is játszana még vele.

Nem tudom,hogy mennyire kéne beleszólnom? Nem akarok okoskodni a dolgaiba, de ezt tényleg olyan hülyeségnek tartom.

Én már magát a tetoválást is kicsit ellenzem, de ebbe nem szólnék bele.csak maga a minta meg még nagyobb hülyeség.

Mondjam neki?Vagy tartsam meg a véleményem?

Elég nagy felületre gondolja, szóval nem lenne olyan egyszerű leszedetni,hogyha megbánja.

Amúgy együtt élünk pár éve már és hosszabb távon tervezünk egymással.Ha csak az aktuális pasi lenne, akkor nem érdekelne.


2016. júl. 17. 06:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Egy teljes hátat befedő Poro tetoválás szerintem nagyon király lehet [link]
2016. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jogod beleszólni, mert az ő teste. Ha szerinted tényleg megbánja, akkor ajánld fel, h esetleg csináltasson kozmetikai tetoválást ami pár év múlva elhalványul és kikopik, így nem baj, ha megunja, ha meg még mindig szeretné majd újra megerősíti a mintát.


Hátránya, hogy csúnyán kopik és 2x kell kigizetni meg végigszenvedni a tetkót.

2016. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy elég dedós :D És majd megutál téged, de nem tetováltat.
2016. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!